Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Adam Kadiri

Adam Kadiri

Om mig

Jag är en driven och pålitlig fastighetsmäklare som sätter stort värde på att skapa en positiv och personlig upplevelse för mina kunder. Med god marknadskännedom och ett starkt engagemang hjälper jag dig att göra en trygg och framgångsrik affär, oavsett om du är köpare eller säljare. Jag finns här för att guida dig genom hela processen och ser alltid till att dina behov och mål är i fokus. Kontakta mig gärna för att diskutera hur jag kan hjälpa dig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Parkgatan 12A

Lägenhet
Lorensberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

120 m²

4 rum

5 350 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 495 000 kr±0 %

54 125 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Sveagatan 20B

Lägenhet
Linnéstaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

51 m²

2 rum

4 131 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

64 706 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Drivhusgatan 17B

Lägenhet
Almedal, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

59 m²

2 rum

4 131 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

50 847 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Kastellgatan 21A

Lägenhet
Linnéstaden, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

42 m²

2 rum

3 066 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 625 000 kr+1 %

86 310 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Guldkällegatan 37

Lägenhet
Majorna, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

78 m²

3 rum

5 328 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 300 000 kr+4 %

55 128 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Kungsgatan 7B

Lägenhet
Kungshöjd, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

26,5 m²

1 rum

1 820 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 280 000 kr-1 %

86 038 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Fridkullagatan 23

Lägenhet
Johanneberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

65 m²

1,5 rum

3 433 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 625 000 kr-3 %

40 385 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AdamKadiri

Tomtegatan 1

Lägenhet
Gårda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

71 m²

3 rum

7 738 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-12 %

30 986 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

Visar alla 8