Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Serhat Bag

Serhat Bag

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Rösgatan 37A, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Rösgatan 37A

Lägenhet
Strömsbro, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

90+45 m²

4 rum

5 709 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

26 611 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Durovägen 39A, Hagaström, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Durovägen 39A

Radhus
Hagaström, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109+15 m²

5 rum

254 m²

Slutpris 2 670 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Skomakargatan 9, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Skomakargatan 9

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109,5 m²

4 rum

6 917 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+4 %

26 027 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Vinbärsvägen 47A, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Vinbärsvägen 47A

Radhus
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109,5 m²

5 rum

7 131 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr±0 %

10 959 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Kålhagsgatan 4B, Söder, Gävle kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Kålhagsgatan 4B

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

80,2 m²

3 rum

4 268 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 460 000 kr+14 %

30 673 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Harstigen 9, Stigslund, Gävle kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Harstigen 9

Villa
Stigslund, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

96+35 m²

4 rum

772 m²

Slutpris 3 450 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Engelbrektsgatan 5A, Gävle, Gävle kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Engelbrektsgatan 5A

Lägenhet
Gävle, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

117 m²

4 rum

6 841 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

23 504 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra Rådmansgatan 13, Söder, Gävle kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Södra Rådmansgatan 13

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

95 m²

4 rum

6 665 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

23 684 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra kungsgatan 55A, Söder, Gävle kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Södra kungsgatan 55A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

55 m²

2 rum

3 793 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

30 909 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Fredriksdalsvägen 9B, Villastaden, Gävle kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Fredriksdalsvägen 9B

Lägenhet
Villastaden, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

50 m²

2 rum

3 644 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-1 %

35 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra Kansligatan 28, Söder, Gävle kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Södra Kansligatan 28

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

96,5 m²

4 rum

4 016 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr±0 %

26 425 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Kålhagsgatan 2, Söder, Gävle kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Kålhagsgatan 2

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

25,9 m²

1 rum

1 473 kr/mån

Slutpris 710 000 kr-5 %

27 413 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Skvattramsvägen 19, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Skvattramsvägen 19

Villa
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

159 m²

7 rum

774 m²

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Lövlundsvägen 43A, Furuvik, Gävle kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Lövlundsvägen 43A

Radhus
Furuvik, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

85,5 m²

3 rum

5 772 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

20 994 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra kansligatan 15, Söder, Gävle kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Södra kansligatan 15

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

63,5 m²

2 rum

2 927 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 825 000 kr-1 %

28 740 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Hälsingegatan 13, Nynäs, Gävle kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Hälsingegatan 13

Villa
Nynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

134+70 m²

5 rum

808 m²

Slutpris 5 200 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra kansligatan 28, Söder, Gävle kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Södra kansligatan 28

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

34,5 m²

1,5 rum

1 700 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 280 000 kr-1 %

37 101 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Hövdingavägen 1B, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Hövdingavägen 1B

Radhus
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109,5 m²

4 rum

7 943 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

12 740 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra kansligatan 30, Söder, Gävle kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Södra kansligatan 30

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

66 m²

3 rum

2 854 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

31 742 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Sörbygatan 82 B

Lägenhet
Södertull, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

43 m²

2 rum

3 287 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 175 000 kr-2 %

27 326 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Prästgårdsallén 20, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Prästgårdsallén 20

Lägenhet
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

85 m²

3 rum

5 363 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 585 000 kr-4 %

18 647 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Vallongatan 4K, Södertull, Gävle kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Vallongatan 4K

Radhus
Södertull, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

105+50 m²

5 rum

5 776 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 205 000 kr+7 %

30 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Kittelvägen 19, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Kittelvägen 19

Lägenhet
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

80,5 m²

3 rum

4 285 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

18 012 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Hantverkargatan 11B, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Hantverkargatan 11B

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

41 m²

2 rum

2 601 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-5 %

34 146 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Fjärde Tvärgatan 48, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Fjärde Tvärgatan 48

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

57,7 m²

2 rum

3 357 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-8 %

19 931 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle

Visar 26 - 50 av 90