Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Gävle

LF Fastighetsförmedling Gävle

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fjärde tvärgatan 47, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 8 mar. 2026

Fjärde tvärgatan 47

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

27 m²

1 rum

2 086 kr/mån

Slutpris 500 000 kr-8 %

18 519 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Lundbyvägen 20, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Lundbyvägen 20

Villa
Valbo, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

133 m²

4 rum

1 445 m²

Slutpris 2 750 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Vallgångsvägen 4L, Höjersdal, Gävle kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Vallgångsvägen 4L

Lägenhet
Höjersdal, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

94+47 m²

4 rum

6 365 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr+7 %

17 021 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Djuphamnsvägen 18

Villa
Bönan, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

105+78 m²

3 rum

1 285 m²

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra Centralgatan 12B, Söder, Gävle kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Södra Centralgatan 12B

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

54,5 m²

2 rum

4 013 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 455 000 kr-1 %

26 697 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Femte Tvärgatan 16, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Femte Tvärgatan 16

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

67,5 m²

2 rum

3 600 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr+19 %

14 074 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Valbogatan 31B, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Valbogatan 31B

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

39 m²

1,5 rum

3 224 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 975 000 kr±0 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Västervägen 8, Hedesunda, Gävle kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Västervägen 8

Villa
Hedesunda, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

73+64 m²

3 rum

1 230 m²

Slutpris 1 600 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Solgårdsgatan 22B, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Solgårdsgatan 22B

Lägenhet
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

44,7 m²

2 rum

2 778 kr/mån

Slutpris 995 000 kr+33 %

22 260 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Timmermansgatan 13, Söder, Gävle kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Timmermansgatan 13

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

57 m²

2 rum

3 717 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr±0 %

37 719 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Fjärde tvärgatan 60A, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Fjärde tvärgatan 60A

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

39,5 m²

2 rum

2 129 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-3 %

21 519 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Styrmansgatan 16, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Styrmansgatan 16

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

65,5 m²

2 rum

3 196 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

22 824 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Brunnsgatan 51C, Söder, Gävle kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Brunnsgatan 51C

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

55,5 m²

2 rum

4 958 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

19 730 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Jaktstigen 5C, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 22 feb. 2026

Jaktstigen 5C

Radhus
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

104+52 m²

4 rum

150 m²

Slutpris 2 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Hattmakargatan 13A

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

62,5 m²

2 rum

4 833 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 380 000 kr-1 %

22 080 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra Kansligatan 28, Söder, Gävle kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Södra Kansligatan 28

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

97 m²

4 rum

4 073 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

23 711 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Normarksvägen 6, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Normarksvägen 6

Villa
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

262 m²

8 rum

1 020 m²

Slutpris 4 125 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Rösgatan 37A, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Rösgatan 37A

Lägenhet
Strömsbro, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

90+45 m²

4 rum

5 709 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

26 611 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Stuvaregatan 12A, Gävle Strand, Gävle kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Stuvaregatan 12A

Lägenhet
Gävle Strand, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

107 m²

4 rum

7 869 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-9 %

23 364 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Durovägen 39A, Hagaström, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Durovägen 39A

Radhus
Hagaström, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109+15 m²

5 rum

254 m²

Slutpris 2 670 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Stureborgsvägen 6, Andersberg/Stureborg, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Stureborgsvägen 6

Villa
Andersberg/Stureborg, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

155 m²

6 rum

1 068 m²

Slutpris 4 150 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Skomakargatan 9, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Skomakargatan 9

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109,5 m²

4 rum

6 917 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+4 %

26 027 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Vinbärsvägen 47A, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Vinbärsvägen 47A

Radhus
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

109,5 m²

5 rum

7 131 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr±0 %

10 959 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Byggmästargatan 13A, Norr, Gävle kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Byggmästargatan 13A

Lägenhet
Norr, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

46 m²

1 rum

2 689 kr/mån

Slutpris 1 225 000 kr+3 %

26 630 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Bidevindsgatan 64B, Andersberg, Gävle kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Bidevindsgatan 64B

Radhus
Andersberg, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

65 m²

2 rum

5 548 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

19 231 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle

Visar 76 - 100 av 400