Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Gävle

LF Fastighetsförmedling Gävle

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gullregnsgatan 7B, Brynäs, Gävle kommun
  • Såld 13 sep. 2025

Gullregnsgatan 7B

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

56,5 m²

2 rum

3 136 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 875 000 kr-2 %

15 487 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Kyrkogatan 30, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Kyrkogatan 30

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

49 m²

2 rum

2 090 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

28 469 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Hagaströmsutfarten 5, Hagaström, Gävle kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Hagaströmsutfarten 5

Villa
Hagaström, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

138+68 m²

6 rum

1 746 m²

Slutpris 2 150 000 kr+15 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Laxgången 10 D, Stigsgård, Gävle kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Laxgången 10 D

Radhus
Stigsgård, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

98 m²

4 rum

6 971 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 370 000 kr-5 %

24 184 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Hantverkargatan 20B, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Hantverkargatan 20B

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

100 m²

3 rum

6 983 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 730 000 kr+5 %

27 300 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Myrmalmsvägen 28, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Myrmalmsvägen 28

Radhus
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

97+6 m²

4 rum

225 m²

Slutpris 2 500 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Fältspatvägen 48, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Fältspatvägen 48

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

49 m²

1 rum

2 571 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 595 000 kr±0 %

12 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra stapeltorgsgatan 20A, Söder, Gävle kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Södra stapeltorgsgatan 20A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

52,5 m²

2 rum

3 304 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-5 %

26 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Slåttervägen 4C, Höjersdal, Gävle kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Slåttervägen 4C

Radhus
Höjersdal, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

97,6+48 m²

4 rum

5 700 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 570 000 kr-5 %

26 332 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Mårdvägen 11, Olsbacka, Gävle kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Mårdvägen 11

Villa
Olsbacka, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

137+93 m²

5 rum

855 m²

Slutpris 4 375 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Rösgatan 33G, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Rösgatan 33G

Lägenhet
Strömsbro, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

72 m²

3 rum

4 913 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 745 000 kr±0 %

24 236 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Älgpasset 15B, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Älgpasset 15B

Radhus
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

107,5+53,5 m²

4 rum

6 711 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 760 000 kr+4 %

16 372 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Södra stapeltorgsgatan 11A, Söder, Gävle kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Södra stapeltorgsgatan 11A

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

55 m²

2 rum

3 939 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

29 091 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Fredriksdalsvägen 9A

Lägenhet
Villastaden, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

50 m²

2 rum

3 644 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

35 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Norra slottsgatan 15E, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Norra slottsgatan 15E

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

35 m²

1 rum

3 914 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 175 000 kr-6 %

33 571 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Byggmästargatan 6 C, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Byggmästargatan 6 C

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

55,5 m²

2 rum

3 064 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-2 %

25 676 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Sjöbovägen 9, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Sjöbovägen 9

Villa
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

143+186 m²

6 rum

2 170 m²

Slutpris 2 750 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Sätrahöjden 31, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Sätrahöjden 31

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

82 m²

3 rum

3 789 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-8 %

10 976 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Allévägen 1A

Villa
Hagaström, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

147+19 m²

4 rum

761 m²

Slutpris 3 850 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Sekatörsslingan 4, Strömsbro, Gävle kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Sekatörsslingan 4

Radhus
Strömsbro, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

120 m²

6 rum

6 407 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr±0 %

23 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Kålhagsgatan 4B, Söder, Gävle kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Kålhagsgatan 4B

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

80,2 m²

4 rum

4 002 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr+6 %

24 938 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Aluddsvägen 12, Norrlandet, Gävle kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Aluddsvägen 12

Villa
Norrlandet, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

126 m²

4 rum

2 087 m²

Slutpris 4 400 000 kr+19 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Skolvägen 10F, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Skolvägen 10F

Lägenhet
Valbo, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

76 m²

3 rum

5 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

20 987 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Sörbygatan 82B, 1tr, Södertull, Gävle kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Sörbygatan 82B, 1tr

Lägenhet
Södertull, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

28,7 m²

1 rum

2 478 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 655 000 kr-6 %

22 822 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Kaplansgatan 23 B, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Kaplansgatan 23 B

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

65,5 m²

2,5 rum

4 157 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

32 061 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle

Visar 251 - 275 av 401