Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Pernilla Berglund

Pernilla Berglund

Om mig

Jag är en målmedveten fastighetsmäklare med hög servicenivå. För mig är det viktigt att du som kund känner att du är i fokus och får de råd och tips du behöver för att kunna genomföra en trygg och säker bostadsaffär, samtidigt som jag ser till vi har rätt förutsättningar för att få maximalt betalt. Mitt övergripande mål som mäklare att du som kund ska bli så nöjd att du vill rekommendera mig vidare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Malmbergsvägen 36, Hedesunda, Gävle kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Malmbergsvägen 36

Villa
Hedesunda, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

106+55 m²

7 rum

4 695 m²

Slutpris 900 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Norrbågen 41B, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Norrbågen 41B

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

78,5 m²

3 rum

3 469 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 970 000 kr-3 %

12 357 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Grafikergatan 39A

Radhus
Hemlingby, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

117 m²

5 rum

6 990 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr-2 %

21 795 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Myråsvägen 19, Valbo, Gävle kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Myråsvägen 19

Villa
Valbo, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

229+95 m²

7 rum

892 m²

Slutpris 3 995 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Skogsvägen 59, Hagaström, Gävle kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Skogsvägen 59

Villa
Hagaström, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

90+90 m²

3 rum

826 m²

Slutpris 3 050 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Bomhusvägen 84, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Bomhusvägen 84

Villa
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

145+51 m²

4 rum

1 318 m²

Slutpris 2 895 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Sofiagatan 7

Villa
Vallbacken, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

196+80 m²

6 rum

732 m²

Slutpris 7 400 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Byggmästargatan 9, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Byggmästargatan 9

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

28 m²

1 rum

2 232 kr/mån

Slutpris 985 000 kr-1 %

35 179 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Engelbrektsgatan 13, Väster, Gävle kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Engelbrektsgatan 13

Lägenhet
Väster, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

60 m²

3 rum

3 443 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 630 000 kr+2 %

27 167 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Fältspatvägen 48, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Fältspatvägen 48

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

80 m²

3 rum

3 877 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

13 688 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Ruddammsgatan 42, Gävle Centrum, Gävle kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Ruddammsgatan 42

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

43,5 m²

2 rum

3 553 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr±0 %

27 011 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jun. 2025

Lutens väg 4

Fritidshus
Norrlandet, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

60 m²

2 rum

1 345 m²

Slutpris 3 300 000 kr+27 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Rävpasset 15E, Sätra, Gävle kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Rävpasset 15E

Radhus
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

93+45 m²

3 rum

5 350 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

18 226 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Laxgången 70 A, Stigsgård, Gävle kommun
  • Såld 25 maj. 2025

Laxgången 70 A

Radhus
Stigsgård, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

94 m²

4 rum

6 938 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

27 606 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Bäckvägen 6, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Bäckvägen 6

Villa
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

120+76 m²

6 rum

1 562 m²

Slutpris 3 260 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Sänningsmuren 3, Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Sänningsmuren 3

Villa
Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

112+85 m²

3 rum

1 214 m²

Slutpris 3 510 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Trumslagarvägen 12C, Södra Bomhus, Gävle kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Trumslagarvägen 12C

Radhus
Södra Bomhus, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle

66,5 m²

2 rum

5 200 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 825 000 kr-3 %

12 406 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle

Visar 51 - 67 av 67