Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Marcus Ersson

Marcus Ersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Norra Köpmangatan 18A Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Norra Köpmangatan 18A Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Norra Köpmangatan 18A Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Norra Köpmangatan 18A Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Norra Köpmangatan 18A Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 5

Norra Köpmangatan 18A

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 495 000 kr
61,8 m²
2 rum
vån 1
3 926 kr/mån
24 191 kr/m²

Välkommen till Norra Köpmangatan 18A och denna trivsamma 2:a om 61,8 kvm belägen i centrala Gävle! Bostaden inleds med en rymlig hall som har utmärkta avhängningsytor och två praktiska klädkammare för optimal förvaring. Köket är smakfullt renoverat och utrustat med fullstor kyl och frys, diskmaskin, induktionshäll, ugn och mikrovågsugn. Här finns även plats för en matgrupp för fyra, och från…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
2 rum lägenhet på Norrtullsgatan 4B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Norrtullsgatan 4B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Norrtullsgatan 4B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Norrtullsgatan 4B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Norrtullsgatan 4B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 5
Imorgon kl 16:00

Norrtullsgatan 4B

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 349 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 3
4 951 kr/mån
25 215 kr/m²

Charmig 2:a med balkong i centrala Gävle! Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 2-rumslägenhet om 53,5 kvm, belägen på våning 3 i centrala Gävle. Här bor du med ett oslagbart läge nära stadens utbud, grönområden och utmärkta kommunikationer. Lägenheten har en genomgående fin standard med stilrent kök och fräscht badrum. Vardagsrummet är rymligt och ljust med utgång till en fin…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
3 rum villa på Strömsbrovägen 121 Strömsbro, Gävle kommun - bild 1
3 rum villa på Strömsbrovägen 121 Strömsbro, Gävle kommun - bild 2
3 rum villa på Strömsbrovägen 121 Strömsbro, Gävle kommun - bild 3
3 rum villa på Strömsbrovägen 121 Strömsbro, Gävle kommun - bild 4
3 rum villa på Strömsbrovägen 121 Strömsbro, Gävle kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 15:30

Strömsbrovägen 121

Villa
Strömsbro, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
3 995 000 kr
117 + 51 m²
3 rum
1 805 m² tomt

Välkommen till detta trivsamma hus i omtyckta Strömsbro! – ett lugnt och familjevänligt område strax utanför centrala Gävle. Huset är uppfört 1930 och erbjuder en boarea om 117 kvm fördelat på två våningsplan samt källare med praktisk tvättstuga. Bostaden rymmer 3 rum och kök och har genomgått omfattande renoveringar under senare år. Det stilrena köket renoverades 2023, liksom vardagsrummet,…

Premium
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
2 rum lägenhet på Sörbygatan 67G Söder, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sörbygatan 67G Söder, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sörbygatan 67G Söder, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sörbygatan 67G Söder, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sörbygatan 67G Söder, Gävle kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:30

Sörbygatan 67G

Lägenhet
Söder, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 150 000 kr
47,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 628 kr/mån
24 211 kr/m²

Välkommen till Sörbygatan 67G – en stilren och välplanerad tvåa om 47,5 kvm belägen på våning 3 i populära Söder i Gävle. Här erbjuds ett hem med genomgående fint ljusinsläpp och en modern, harmonisk känsla. Lägenheten har en smart planlösning med lagom stora rum som skapar en trivsam och lättmöblerad bostad. Köket, som är från 2025, är smakfullt utformat med moderna materialval och goda…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
Stigslund, Gävle kommun

Furumovägen 8

Lägenhet
Stigslund, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 100 000 kr
58 m²
2 rum
vån 7/9
3 099 kr/mån
18 966 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 rum lägenhet på Skomakargatan 18B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Skomakargatan 18B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Skomakargatan 18B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Skomakargatan 18B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Skomakargatan 18B Gävle Centrum, Gävle kommun - bild 5
Idag kl 16:00

Skomakargatan 18B

Lägenhet
Gävle Centrum, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 350 000 kr
43,5 m²
1 rum
vån 3/3
3 816 kr/mån
31 034 kr/m²

Välplanerad 1a med centralt läge i Gävle! Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 1-rumslägenhet om 43,5 kvm som nyttjas som en 1,5-rummare, belägen på våning 3 på attraktiva Skomakargatan. Här bor du centralt med närhet till både stadens puls och grönområden. Lägenheten erbjuder ett fräscht och modernt kök med goda arbetsytor och bra förvaringsmöjligheter. Badrummet är stilrent och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 rum lägenhet på Tredje tvärgatan 26A Brynäs, Gävle kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tredje tvärgatan 26A Brynäs, Gävle kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tredje tvärgatan 26A Brynäs, Gävle kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tredje tvärgatan 26A Brynäs, Gävle kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tredje tvärgatan 26A Brynäs, Gävle kommun - bild 5

Tredje tvärgatan 26A

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
775 000 kr
38 m²
1 rum
vån 2/2
2 468 kr/mån
20 395 kr/m²

Varm välkommen till denna praktiska etta på Tredje Tvärgatan 26A! Nu finns denna trivsamma etta om 38 välplanerade kvadratmeter. Bostaden erbjuder ett praktiskt kök med gott om bänkyta och plats i skåp. Här erbjuds även ett helkaklat badrum med dusch och WC, genomgående fina ytskikt samt goda förvaringsmöjligheter i hall. Sammantaget en perfekt och inflyttningsklart hem med låg avgift i ett lugnt…

Premium
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle
4 rum radhus på Krusbärsvägen 11E Sätra, Gävle kommun - bild 1
4 rum radhus på Krusbärsvägen 11E Sätra, Gävle kommun - bild 2
4 rum radhus på Krusbärsvägen 11E Sätra, Gävle kommun - bild 3
4 rum radhus på Krusbärsvägen 11E Sätra, Gävle kommun - bild 4
4 rum radhus på Krusbärsvägen 11E Sätra, Gävle kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Krusbärsvägen 11E

Radhus
Sätra, Gävle kommun
LF Fastighetsförmedling Gävle
1 350 000 kr
111,5 m²
4 rum
6 622 kr/mån
12 108 kr/m²

Varmt välkommen till Krusbärsvägen 11E! Här erbjuds ett välplanerat och trivsamt boende med två härliga uteplatser samt garage i länga. Planlösningen erbjuder kök ,vardagsrum och sovrum på entréplanet, två sovrum, allrum, klädkammare samt stort badrum på övre plan. Optimalt läge med närhet till förskolor, skolor, hälsocentral, livsmedelsbutik samt idrottsplats. Bara att flytta in och njuta av…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Gävle
LF Fastighetsförmedling Gävle

Visar alla 8