- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Farsta
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Getfotsvägen 11
Gubbängen, Stockholms kommun
121,5 m²
5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 7 105 000 kr+19 %
58 477 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Ågesta broväg 84
Farsta, Stockholms kommun
68 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 550 000 kr+5 %
52 206 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Farsta strandplan 1
Farsta Strand, Stockholms kommun
62 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 450 000 kr+9 %
39 516 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Majrovägen 33
Gubbängen, Stockholms kommun
69 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 000 000 kr+6 %
57 971 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Brattforsgatan 7
Farsta, Stockholms kommun
79,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 600 000 kr+3 %
45 283 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Kubbegatan 31
Sköndal, Stockholms kommun
38,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 960 000 kr+9 %
50 909 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Ullerudsbacken 77
Farsta, Stockholms kommun
65,7 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 3 320 000 kr+23 %
50 533 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Glavagatan 31
Farsta, Stockholms kommun
81 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 775 000 kr±0 %
34 259 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Pudelgränd 52
Norra Sköndal, Stockholms kommun
137 m²
6 rum
Slutpris 6 000 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Farsta

Boxergränd 23
Norra Sköndal, Stockholms kommun
137 m²
5 rum
Slutpris 5 900 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Enskedevägen 168
Svedmyra, Stockholms kommun
52 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 250 000 kr+9 %
62 500 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Korintvägen 11
Hökarängen, Stockholms kommun
75 m²
3 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 3 831 000 kr+7 %
51 080 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Ullerudsbacken 81
Farsta, Stockholms kommun
65,7 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 3 200 000 kr+16 %
48 706 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Sköndalsvägen 98
Sköndal, Stockholms kommun
68,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 900 000 kr+5 %
42 336 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Ågesta broväg 32
Farsta, Stockholms kommun
83 m²
3,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 500 000 kr+10 %
42 169 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Filipstadsbacken 36, 5tr
Farsta, Stockholms kommun
72 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 470 000 kr-1 %
34 306 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Gubbängsvägen 17
Gubbängen, Stockholms kommun
84+39 m²
5 rum
Slutpris 6 700 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Farsta

Korintvägen 11
Hökarängen, Stockholms kommun
48 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 650 000 kr+6 %
55 208 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Majrovägen 19
Gubbängen, Stockholms kommun
93 m²
4 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 5 600 000 kr+13 %
60 215 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta

Budbärarvägen 71
Hökarängen, Stockholms kommun
118 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 7 400 000 kr+14 %
62 712 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Farsta
Visar 51 - 70 av 70