Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Filip Tentak

Filip Tentak

Om mig

Jag är en energifylld, driven och erfaren fastighetsmäklare med 10 års erfarenhet i branschen. Att ta sig an nya utmaningar och överträffa både mina och mina säljares förväntningar är något jag strävar efter varje dag. Jag brinner för mitt yrke och ser varje försäljning som unik.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Boforsgatan 9, 6tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

59 m²

2 rum

4 085 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

38 983 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Larsbodavägen 76, 3tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

52 m²

2 rum

3 951 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-13 %

32 692 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 mar. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Budbärarvägen 14

Radhus
Hökarängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

149,3 m²

7 rum

8 195 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 7 400 000 kr+6 %

49 565 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Ågesta broväg 62, 4tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

49 m²

2 rum

3 655 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr±0 %

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Filipstadsbacken 48, 3tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

59,5 m²

2 rum

3 841 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+20 %

40 336 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Storforsplan 3, 10tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

111 m²

5 rum

6 257 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+5 %

37 838 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Larsbodavägen 53, 2tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

77 m²

3 rum

5 772 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 590 000 kr±0 %

33 636 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Ågesta Broväg 75, 2tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

100 m²

4 rum

7 335 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+12 %

48 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Havsörnsvägen 8, 1tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

75 m²

4 rum

5 980 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-3 %

30 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Värmlandsvägen 235

Radhus
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

87+30 m²

5 rum

317 m²

Slutpris 5 270 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Pepparvägen 60, 4tr

Lägenhet
Hökarängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

34 m²

1 rum

2 710 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

64 706 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Oppundavägen 31, 3tr

Lägenhet
Svedmyra, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

58 m²

2 rum

4 699 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 880 000 kr+7 %

49 655 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Selebovägen 3

Lägenhet
Enskede, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

55 m²

2 rum

3 330 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

45 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Larsbodavägen 38, 6tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

77 m²

3 rum

5 497 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

33 701 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Ågesta broväg 32

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

83 m²

3,5 rum

5 795 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+10 %

42 169 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
FilipTentak

Filipstadsbacken 36, 5tr

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Farsta

72 m²

3 rum

4 424 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 470 000 kr-1 %

34 306 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Farsta
LF Fastighetsförmedling Farsta

Visar alla 16