Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare My Semb Johansson

My Semb Johansson

Om mig

Med länsförsäkringars starka varumärke och kraftfulla verktyg har jag det ultimata utgångsläget för att jag ska kunna ge dig som kund en trygg affär med bäst betalt, oavsett marknad. En bostadsaffär är en av de största och viktigaste händelserna i ditt liv och valet av fastighetsmäklare bör du inte lämna åt slumpen, jag ställer höga krav på mig själv och jag uppmanar dig att göra detsamma! Varmt välkomna att kontakta mig för ett möte, som är fullt av möjligheter men helt utan krav.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Västeråsvägen 10B Tunavallen, Eskilstuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Västeråsvägen 10B Tunavallen, Eskilstuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Västeråsvägen 10B Tunavallen, Eskilstuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Västeråsvägen 10B Tunavallen, Eskilstuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Västeråsvägen 10B Tunavallen, Eskilstuna kommun - bild 5
Kommande

Västeråsvägen 10B

Lägenhet
Tunavallen, Eskilstuna kommun
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
1 050 000 kr
45 m²
2 rum
vån 4/4
3 678 kr/mån
23 333 kr/m²

Smakfullt renoverad mini-tvåa med genomtänkt planlösning och ett optimalt läge högst upp i huset! Bostaden är välplanerad och i genomgående stilrent skick. Det första som möter dig är en rymlig hall som binder samman alla rum. Här erbjuds ett modernt kök med stilfulla ljusa luckoroch matplats för upp till 4 personer. Badrummet är delvis kaklat och utrustat med spegelskåp samt tvättmaskin för…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
5 rum parhus på Ejdervägen 4 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 1
5 rum parhus på Ejdervägen 4 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 2
5 rum parhus på Ejdervägen 4 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 3
5 rum parhus på Ejdervägen 4 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 4
5 rum parhus på Ejdervägen 4 Borsökna, Eskilstuna kommun - bild 5
Kommande

Ejdervägen 4

Radhus
Borsökna, Eskilstuna kommun
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
2 950 000 kr
111 m²
5 rum
4 947 kr/mån
26 577 kr/m²

Välkommen till Ejdervägen 4 och detta fint belägna bostadsrättsparhus! En bostad med stilfulla materialval, gott om utrymme och en genomtänkt planlösning! Ejdervägen är den perfekta platsen för den växande familjen, med sina tre sovrum, moderna design och generösa sällskapsytor såväl inne som ute. Den öppna planlösning mellan kök och vardagsrum erbjuder en social yta för familj och vänner att…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
fritidshus på Stallvägen 13 Sundbyholm, Eskilstuna kommun - bild 1
fritidshus på Stallvägen 13 Sundbyholm, Eskilstuna kommun - bild 2
fritidshus på Stallvägen 13 Sundbyholm, Eskilstuna kommun - bild 3
fritidshus på Stallvägen 13 Sundbyholm, Eskilstuna kommun - bild 4
fritidshus på Stallvägen 13 Sundbyholm, Eskilstuna kommun - bild 5
Kommande

Stallvägen 13

Fritidshus
Sundbyholm, Eskilstuna kommun
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
1 350 000 kr
28 m²
2 121 m² tomt

Välkommen till en charmig sommarstuga med enkel standard – en plats där minnen skapats och där nya möjligheter väntar. Här bor du på en generös tomt om 2 121kvm där anslutningsavgifter för V/A redan är erlagda, vilket ger fina förutsättningar för framtida utveckling. Den befintliga stugan bjuder på klassisk sommarkänsla och enkelhet, idealisk för dig som vill fortsätta skapa fina stunder i en…

Premium
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna

Visar alla 3