Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Enskede

LF Fastighetsförmedling Enskede

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sofielundsvägen 9, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Sofielundsvägen 9

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

76 m²

3 rum

4 877 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

63 092 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarinDarnell

Boråsvägen 20

Lägenhet
Hammarbyhöjden, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

58,5 m²

3 rum

5 007 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 925 000 kr±0 %

67 094 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Fyrvaktarkroken 24, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Fyrvaktarkroken 24

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

43,5 m²

2 rum

3 432 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 040 000 kr+2 %

69 885 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarinDarnell

Etsarvägen 4

Lägenhet
Gullmarsplan, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

89 m²

4 rum

6 228 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 850 000 kr+14 %

76 966 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Fyrvaktarkroken 68, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Fyrvaktarkroken 68

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

57 m²

2 rum

4 461 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr±0 %

60 526 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Nynäsvägen 336, Enskede, Stockholms kommun
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
Rebecka Svensk

Nynäsvägen 336

Lägenhet
Enskede, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

42,5 m²

2 rum

2 585 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr+10 %

64 706 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Fyrvaktarkroken 22, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Fyrvaktarkroken 22

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

66 m²

2 rum

4 813 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 620 000 kr-3 %

54 848 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Svedalavägen 8, Björkhagen, Stockholms kommun
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Svedalavägen 8

Lägenhet
Björkhagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

67 m²

3 rum

5 498 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 600 000 kr-4 %

68 657 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Dalgränd 6, Enskededalen, Stockholms kommun
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Dalgränd 6

Lägenhet
Enskededalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

103 m²

4 rum

3 868 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 030 000 kr+1 %

48 835 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Skärmarbrinksvägen 10, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 17 aug. 2025
profilfoto på mäklare
KevinKarbalai

Skärmarbrinksvägen 10

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

35 m²

1 rum

2 591 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

71 429 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
WalidMirzazadeh

Hållövägen 18

Lägenhet
Enskededalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

46 m²

2 rum

3 247 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+11 %

69 565 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025
profilfoto på mäklare
CarinDarnell

Pelargatan 4

Lägenhet
Skärmarbrink, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

45 m²

2 rum

4 119 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 080 000 kr+23 %

68 444 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Pastellvägen 10, Skärmarbrink, Stockholms kommun
  • Såld 28 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Pastellvägen 10

Lägenhet
Skärmarbrink, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

35,5 m²

2 rum

2 225 kr/mån

Slutpris 2 600 000 kr±0 %

73 239 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Skärmarbrinksvägen 12, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
LukeMartin

Skärmarbrinksvägen 12

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

24 m²

1 rum

1 777 kr/mån

Slutpris 2 025 000 kr+45 %

84 375 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Skärmarbrinksvägen 10, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 15 jul. 2025
profilfoto på mäklare
JohanSandberg

Skärmarbrinksvägen 10

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

35 m²

1 rum

2 591 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 650 000 kr+33 %

75 714 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Pilotgatan 5C, Skarpnäck, Stockholms kommun
  • Såld 11 jul. 2025
profilfoto på mäklare
WalidMirzazadeh

Pilotgatan 5C

Lägenhet
Skarpnäck, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

67 m²

2 rum

5 803 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

32 836 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Fyrvaktarkroken 61, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 8 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Fyrvaktarkroken 61

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

120 m²

5 rum

7 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 900 000 kr±0 %

65 833 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
WalidMirzazadeh

Fallskärmsgatan 2

Lägenhet
Skarpnäck, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

64,7 m²

2 rum

5 079 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+13 %

34 003 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
WalidMirzazadeh

Voxnegränd 1

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

54 m²

2 rum

5 086 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr±0 %

49 074 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Varmfrontsgatan 4, Skarpnäck, Stockholms kommun
  • Såld 3 jul. 2025
profilfoto på mäklare
WalidMirzazadeh

Varmfrontsgatan 4

Lägenhet
Skarpnäck, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

79 m²

2,5 rum

6 537 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

31 582 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Palmfeltsvägen 47, Enskede gård, Stockholms kommun
  • Såld 3 jul. 2025
profilfoto på mäklare
LukeMartin

Palmfeltsvägen 47

Lägenhet
Enskede gård, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

43 m²

1 rum

3 273 kr/mån

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

62 674 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Bergsrådsvägen 36, Bagarmossen, Stockholms kommun
  • Såld 27 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Bergsrådsvägen 36

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

24 m²

1 rum

1 959 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr+3 %

75 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025
profilfoto på mäklare
Rebecka Svensk

Luftskeppsgatan 5

Lägenhet
Skarpnäck, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

65 m²

2,5 rum

5 009 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+5 %

33 846 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Fyrvaktarkroken 52, Blåsut, Stockholms kommun
  • Såld 23 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Fyrvaktarkroken 52

Lägenhet
Blåsut, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

74,5 m²

3 rum

4 655 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr+2 %

68 456 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Hållövägen 13, Enskededalen, Stockholms kommun
  • Såld 17 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AlfredGunnarsson

Hållövägen 13

Lägenhet
Enskededalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

74,5 m²

3 rum

5 666 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 250 000 kr+5 %

70 470 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede

Visar 101 - 125 av 140