- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Enskede
- Rebecka Svensk
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Pastellvägen 17
Blåsut, Stockholms kommun
40 m²
1,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 025 000 kr+21 %
75 625 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Enskede

Nynäsvägen 336
Enskede, Stockholms kommun
42,5 m²
2 rum
Slutpris 2 750 000 kr+10 %
64 706 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Enskede
Maps Data: Google © 2026
Luftskeppsgatan 5
Skarpnäck, Stockholms kommun
65 m²
2,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 200 000 kr+5 %
33 846 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Enskede

Varmfrontsgatan 5
Skarpnäck, Stockholms kommun
99 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 4 060 000 kr+2 %
41 010 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Enskede

Fallvindsgatan 2
Skarpnäck, Stockholms kommun
71 m²
3,5 rum
- Hiss
Slutpris 2 850 000 kr+6 %
40 141 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Enskede
Visar alla 5