Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Enköping

LF Fastighetsförmedling Enköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Torggatan 36B Centrum, Enköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Torggatan 36B Centrum, Enköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Torggatan 36B Centrum, Enköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Torggatan 36B Centrum, Enköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Torggatan 36B Centrum, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

Torggatan 36B

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
1 695 000 kr
60 m²
2 rum
vån 4/6
4 284 kr/mån
28 250 kr/m²

Genomrenoverad tvåa om 60 kvadratmeter med högt läge på fjärde våningen och fri utsikt över centrala Enköping. Byggnaden har hiss. Här bor du problemfritt på eftertraktade Torggatan, mitt i centrum men ändå med ett lugnt och trivsamt boende. Lägenheten är ytterst väldisponerad. Den moderna utrustningen ger ett bekvämt vardagsliv där funktion möter design. Från vardagsrummet nås den härliga…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
7 rum parhus på Klippervägen 12H Bredsand, Enköpings kommun - bild 1
7 rum parhus på Klippervägen 12H Bredsand, Enköpings kommun - bild 2
7 rum parhus på Klippervägen 12H Bredsand, Enköpings kommun - bild 3
7 rum parhus på Klippervägen 12H Bredsand, Enköpings kommun - bild 4
7 rum parhus på Klippervägen 12H Bredsand, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

Klippervägen 12H

Radhus
Bredsand, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
2 950 000 kr
146 m²
7 rum
7 595 kr/mån
20 205 kr/m²

Välkommen till detta fantastiska bostadsrättsparhus beläget i det natursköna området Bredsand på Klippervägen 12H. Här bor du med endast 50 meter till idylliska skogsstigar och ca 500 meter till Mälarens glittrande vatten – en perfekt plats för den som älskar natur och friluftsliv. Det moderna och trevliga boendet kombinerar hög kvalitet med stilren design, både exteriört och interiört. På…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
6 rum radhus på Maratongatan 1C Munksundet, Enköpings kommun - bild 1
6 rum radhus på Maratongatan 1C Munksundet, Enköpings kommun - bild 2
6 rum radhus på Maratongatan 1C Munksundet, Enköpings kommun - bild 3
6 rum radhus på Maratongatan 1C Munksundet, Enköpings kommun - bild 4
6 rum radhus på Maratongatan 1C Munksundet, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

Maratongatan 1C

Radhus
Munksundet, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
3 995 000 kr
152 m²
6 rum
284 m² tomt

Välkommen till ett välplanerat och mycket trivsamt hem om 152 kvm på attraktiva Maratongatan 1C – perfekt för familjen som vill bo centralt utan att kompromissa med närhet till natur, fritid och lugna kvarter. Bostaden är fördelad på två plan med genomtänkta ytor och ett fint ljusinsläpp. På entréplanet möts du av en välkomnande hall med praktisk walk-in-closet, ett funktionellt kök och ett…

Premium
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
Bredsand, Enköpings kommun
Kommande

Kuttervägen 1E

Lägenhet
Bredsand, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
1 495 000 kr
66 m²
3 rum
vån 1/2
4 907 kr/mån
22 652 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
4 rum radhus på Sagavägen 12A Enköping, Enköpings kommun - bild 1
4 rum radhus på Sagavägen 12A Enköping, Enköpings kommun - bild 2
4 rum radhus på Sagavägen 12A Enköping, Enköpings kommun - bild 3
4 rum radhus på Sagavägen 12A Enköping, Enköpings kommun - bild 4
4 rum radhus på Sagavägen 12A Enköping, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

Sagavägen 12A

Radhus
Enköping, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
2 595 000 kr
96 m²
4 rum
5 740 kr/mån
27 031 kr/m²

Välkommen till ett stilrent radhus från 2020 där nyproduktionskänslan fortfarande är påtaglig – samtidigt som hemmet präglas av värme och en ombonad atmosfär. Här bor ni i ett optimalt pendlarläge med närhet till allt ni kan önska, i ett område som kombinerar bekvämlighet med trivsam kvarterskänsla. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning där de sociala ytorna samsas på entréplanet, medan…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
3 rum lägenhet på Västerleden 122 Västerleden, Enköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Västerleden 122 Västerleden, Enköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Västerleden 122 Västerleden, Enköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Västerleden 122 Västerleden, Enköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Västerleden 122 Västerleden, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

Västerleden 122

Lägenhet
Västerleden, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
1 095 000 kr
83,5 m²
3 rum
vån 2/3
6 040 kr/mån
13 114 kr/m²

Nu har du chansen att förvärva en väl omhändertagen trea i en mycket välskött och omtyckt förening! Planlösningen är suverän med en inglasade balkonger som pricken över i:et. Missa inte det! Välkommen in i en inbjudande rymlig hall som leder vidare till bostadens hjärta. Vardagsrummet erbjuder gott om plats för en större soffgrupp och präglas av vacker parkett, ljusa väggar samt en stilfull…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping
5 rum lägenhet på RÅDMANSGATAN 10 B LGH 1301 Centrum, Enköpings kommun - bild 1
5 rum lägenhet på RÅDMANSGATAN 10 B LGH 1301 Centrum, Enköpings kommun - bild 2
5 rum lägenhet på RÅDMANSGATAN 10 B LGH 1301 Centrum, Enköpings kommun - bild 3
5 rum lägenhet på RÅDMANSGATAN 10 B LGH 1301 Centrum, Enköpings kommun - bild 4
5 rum lägenhet på RÅDMANSGATAN 10 B LGH 1301 Centrum, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

RÅDMANSGATAN 10 B LGH 1301

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Enköping
3 485 000 kr
122 m²
5 rum
vån 4/4
6 039 kr/mån
28 566 kr/m²

Välkomna till Rådmansgatan 10B – en exceptionell chans att förvärva en rymlig gavellägenhet om hela 122 kvm högst upp i huset. Denna bostad erbjuder fyra generösa sovrum och två stilrena badrum, vilket gör den perfekt för både familjen och dig som älskar att ha gott om plats. De sociala ytorna är utformade för härliga sammankomster, och den inglasade balkongen bjuder på en fantastisk utsikt…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Enköping
LF Fastighetsförmedling Enköping

Visar alla 7