Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Bromma

LF Fastighetsförmedling Bromma

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Forskningsringen 80

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

78 m²

3 rum

4 996 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 475 000 kr-1 %

44 551 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Svalvägen 3

Lägenhet
Mariehäll, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

52 m²

2 rum

4 421 kr/mån

Slutpris 2 420 000 kr-3 %

46 538 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Gåsörtsvägen 38

Villa
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

151 m²

5 rum

329 m²

Slutpris 8 600 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Forskningsringen 81B

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

96 m²

4 rum

5 797 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 225 000 kr+1 %

44 010 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TildaBerglund

Stramaljvägen 17

Lägenhet
Riksby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

51 m²

2 rum

3 890 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr+4 %

58 824 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Tunnlandsvägen 31, vån 2, Bromma - Åkeslund, Stockholms kommun
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Tunnlandsvägen 31, vån 2

Lägenhet
Bromma - Åkeslund, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

47 m²

2 rum

2 991 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 450 000 kr+15 %

73 404 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Doktor abrahams väg 49C, Eneby, Stockholms kommun
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Doktor abrahams väg 49C

Lägenhet
Eneby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

58 m²

2 rum

6 167 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 249 000 kr±0 %

38 776 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MelissaElie Touma

Suddagummans gata 10

Lägenhet
Annedal, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

91 m²

4 rum

6 051 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 545 000 kr+1 %

49 945 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Björketorpsvägen 11, Norra Ängby, Stockholms kommun
  • Såld 11 mar. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Björketorpsvägen 11

Lägenhet
Norra Ängby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

28 m²

1 rum

2 238 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr-7 %

49 821 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Kratsbodavägen 50B

Lägenhet
Mariehäll, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

71 m²

3 rum

6 279 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 895 000 kr±0 %

54 859 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Tranebergsvägen 50, Traneberg, Stockholms kommun
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Tranebergsvägen 50

Lägenhet
Traneberg, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

56 m²

2 rum

4 152 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

62 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Cronströmsvägen 14

Lägenhet
Mariehäll, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

39 m²

1 rum

2 071 kr/mån

Slutpris 2 350 000 kr+2 %

60 256 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Wergelandsgatan 40, Blackeberg, Stockholms kommun
  • Såld 14 feb. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Wergelandsgatan 40

Lägenhet
Blackeberg, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

58 m²

2 rum

4 184 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 662 500 kr+3 %

45 905 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexBaz

Tunnlandsvägen 87

Lägenhet
Bromma - Åkeslund, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

78 m²

3 rum

4 279 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 595 000 kr±0 %

71 731 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Skrivargatan 31

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

46 m²

2 rum

3 298 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

48 913 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Forskargränd 6

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

58 m²

2 rum

4 936 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr±0 %

41 379 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TildaBerglund

Klädesvägen 38

Lägenhet
Brommaplan, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

46 m²

2 rum

4 181 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

56 522 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TildaBerglund

Klädesvägen 30

Lägenhet
Bromma - Brommaplan, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

34 m²

1 rum

3 090 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 325 000 kr-1 %

68 382 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Synålsvägen 11, Riksby, Stockholms kommun
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Synålsvägen 11

Lägenhet
Riksby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

44 m²

1,5 rum

2 991 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 575 000 kr+3 %

58 523 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jan. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Agatvägen 28

Lägenhet
Bromma - Beckomberga, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

35 m²

1 rum

4 711 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr+10 %

47 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TildaBerglund

Mariehällsvägen 30E

Lägenhet
Mariehäll, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

81 m²

4 rum

5 374 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 120 000 kr+2 %

75 556 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Annedalsvägen 42, Annedal, Stockholms kommun
  • Såld 6 jan. 2026
profilfoto på mäklare
DanielLindkvist

Annedalsvägen 42

Lägenhet
Annedal, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

30 m²

1 rum

2 554 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr±0 %

60 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AhmedWaad

Kyrkogatan 7

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

37,8 m²

2 rum

2 924 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

66 005 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TildaBerglund

Drachmannsgatan 36

Lägenhet
Blackeberg, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

133 m²

4 rum

7 708 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 550 000 kr+1 %

41 729 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TildaBerglund

Söderberga Allé 31

Lägenhet
Bromma - Beckomberga, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma

72 m²

3 rum

5 816 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr±0 %

35 417 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma

Visar 1 - 25 av 64