Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Mattias Izgin

Mattias Izgin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Kattfotstigen 3

Villa
Salem, Salems kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

105 m²

4 rum

518 m²

Slutpris 3 000 000 kr-12 %
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Nyängsvägen 13

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

91 m²

4 rum

7 816 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

17 033 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Elgentorpsvägen 4C

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

50 m²

2,5 rum

2 973 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

40 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Tallstigen 6A

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

142 m²

7 rum

6 485 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-1 %

33 099 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Tullingebergsvägen 14

Lägenhet
Tullingeberg, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

54,5 m²

2 rum

3 571 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 725 000 kr-5 %

31 651 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Grödingevägen 12A

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

103 m²

4 rum

7 559 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 400 000 kr±0 %

23 301 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Skäcklingevägen 207

Lägenhet
Skäcklinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

54,5 m²

2 rum

4 061 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 645 000 kr-3 %

30 183 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Tullingebergsvägen 12C

Lägenhet
Tullingeberg, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

40 m²

1 rum

3 418 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

34 875 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jul. 2025

Sandstuguvägen 24

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

52,5 m²

2 rum

5 690 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

38 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jul. 2025

Skäcklingevägen 55A

Lägenhet
Skäcklinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

54,5 m²

2 rum

5 088 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

23 853 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Tallstigen 6B

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

142 m²

7 rum

6 485 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 4 700 000 kr±0 %

33 099 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Tumba Torg 110

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

35,5 m²

1 rum

3 028 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 115 000 kr-7 %

31 408 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Palettvägen 12

Villa
Tullinge, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

104 m²

4 rum

360 m²

Slutpris 4 175 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Katrinebergsvägen 107

Lägenhet
Tullinge Trädgårdsstad, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

68 m²

2 rum

4 877 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 525 000 kr+1 %

37 132 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Tullingebergsvägen 12D

Lägenhet
Tullingeberg, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

85 m²

4 rum

6 308 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

23 471 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Myntvägen 8

Lägenhet
Tumba Park, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

83,5 m²

3 rum

6 371 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

26 347 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Hanvedens allé 37

Lägenhet
Riksten, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

74,4 m²

4 rum

5 588 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 575 000 kr-4 %

34 610 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Munkhättevägen 23B

Lägenhet
Tumba Park, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

80 m²

3 rum

5 637 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

27 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Myntvägen 24

Lägenhet
Tumba Park, Botkyrka kommun
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

63 m²

2 rum

4 947 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 860 000 kr-2 %

29 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Botkyrka
LF Fastighetsförmedling Botkyrka

Visar 26 - 44 av 44