Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Hannes Fergman Lindmark

Hannes Fergman Lindmark

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Humlevägen 15, Torpgärdan, Bodens kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Humlevägen 15

Villa
Torpgärdan, Bodens kommun

111+129 m²

4 rum

753 m²

Slutpris 1 400 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Boden
Travbanegatan 20, Sanden, Bodens kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Travbanegatan 20

Villa
Sanden, Bodens kommun

96+96 m²

742 m²

Slutpris 2 700 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

Travbanegatan 18

Villa
Boden, Bodens kommun

117+72 m²

6 rum

683 m²

Slutpris 2 100 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Lilla Nygatan 5

Lägenhet
Centrum - Nedre Stadsdelen, Bodens kommun

78,7 m²

3 rum

5 302 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

13 977 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Storstigen 35B

Lägenhet
Skurholmen, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

60 m²

2 rum

4 380 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

22 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Vattenfallsvägen 4

Villa
Trångfors, Bodens kommun

98+55 m²

4 rum

1 193 m²

Slutpris 1 550 000 kr+20 %
LF Fastighetsförmedling Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Björkgatan 13

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

39 m²

1 rum

2 440 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 465 000 kr+9 %

37 564 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Unbyn 70

Gård/Skog
Unbyn, Bodens kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

175 m²

5 rum

77 ha

Slutpris 5 400 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Getbergsgatan 1

Villa
Jokkmokk, Jokkmokks kommun

97+8 m²

4 rum

922 m²

Slutpris 1 175 000 kr+48 %
LF Fastighetsförmedling Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Citronvägen 2

Villa
Sävast, Bodens kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

141+4 m²

6 rum

934 m²

Slutpris 1 655 000 kr+32 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Avans byaväg 19

Villa
Avan, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

97+105 m²

7 rum

901 m²

Slutpris 2 180 000 kr+25 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Källgatan 5

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

76 m²

3 rum

4 215 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 855 000 kr+3 %

24 408 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Ananasse 1:8

Fritidshus
Muddus, Jokkmokks kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

60 m²

2 410 m²

Slutpris 450 000 kr+14 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Sprängargatan 21

Villa
Nyborg, Jokkmokks kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

106+34 m²

4 rum

853 m²

Slutpris 300 000 kr-33 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Öjagatan 92

Villa
Öjebyn, Piteå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

122+65 m²

6 rum

954 m²

Slutpris 920 000 kr-20 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025

Solbacka 1

Gård/Skog
Stockfors, Älvsbyns kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

90+10 m²

10 ha

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Mattisudden 267

Villa
Mattisudden, Jokkmokks kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

75 m²

3 rum

2 250 m²

Slutpris 630 000 kr+40 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Kyrkvägen 12

Villa
Vuollerim, Jokkmokks kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

300+150 m²

11 rum

2 867 m²