Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Dennis Sivertsson

Dennis Sivertsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Åkerögränd 10, Örby, Stockholms kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Åkerögränd 10

Lägenhet
Örby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

76 m²

3 rum

5 156 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+2 %

36 842 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Lerbäcksgränd 20, Hagsätra, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Lerbäcksgränd 20

Lägenhet
Hagsätra, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

60 m²

2 rum

4 611 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 475 000 kr-1 %

24 583 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Trollesundsvägen 106, Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Trollesundsvägen 106

Lägenhet
Högdalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

80 m²

3 rum

5 587 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr+8 %

33 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Skebokvarnsvägen 306, Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Skebokvarnsvägen 306

Lägenhet
Högdalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

26 m²

1 rum

2 062 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

59 615 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Bäckaskiftsvägen 58, Stureby, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Bäckaskiftsvägen 58

Lägenhet
Stureby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

57 m²

2 rum

3 588 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 720 000 kr+9 %

47 719 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Olshammarsgatan 60

Lägenhet
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

71 m²

3 rum

5 443 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

33 099 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Sågverksgatan 116, Stureby, Stockholms kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Sågverksgatan 116

Lägenhet
Stureby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

56,5 m²

3 rum

4 466 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr+5 %

51 327 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Mosstenabacken 1, Bandhagen, Stockholms kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Mosstenabacken 1

Lägenhet
Bandhagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

56,5 m²

2 rum

4 206 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr+16 %

46 018 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Fågelstavägen 3, Bandhagen, Stockholms kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Fågelstavägen 3

Lägenhet
Bandhagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

27 m²

1 rum

2 360 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

59 074 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Stjärnsundsgatan 13, Ormkärr, Stockholms kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Stjärnsundsgatan 13

Lägenhet
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

60 m²

3 rum

4 320 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

33 250 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Olshammarsgatan 73, Ormkärr, Stockholms kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Olshammarsgatan 73

Lägenhet
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

57 m²

2 rum

4 528 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

35 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Axbergsgränd 5, Hagsätra, Stockholms kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Axbergsgränd 5

Lägenhet
Hagsätra, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

73 m²

3 rum

5 843 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr+6 %

26 027 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Skebokvarnsvägen 289, Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Skebokvarnsvägen 289

Lägenhet
Högdalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

26 m²

1 rum

2 085 kr/mån

Slutpris 1 640 000 kr+3 %

63 077 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Sekreterarbacken 9, Pungpinan, Stockholms kommun
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
DennisSivertsson

Sekreterarbacken 9

Radhus
Pungpinan, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Enskede

96+22 m²

202 m²

Slutpris 7 700 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Enskede
LF Fastighetsförmedling Enskede
Vintrosagatan 1, Hagsätra, Stockholms kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Vintrosagatan 1

Lägenhet
Hagsätra, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

114 m²

5 rum

10 357 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

17 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Vintrosagatan 1, Hagsätra, Stockholms kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Vintrosagatan 1

Lägenhet
Hagsätra, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

42 m²

2 rum

3 815 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr+3 %

40 476 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 dec. 2025

Harpsundsvägen 133

Lägenhet
Högdalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

78,5 m²

4 rum

4 890 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

43 312 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Olshammarsgatan 56, Ormkärr, Stockholms kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Olshammarsgatan 56

Lägenhet
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

71 m²

3 rum

5 304 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

31 690 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Stjärnsundsgatan 17, Ormkärr, Stockholms kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Stjärnsundsgatan 17

Lägenhet
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

60 m²

3 rum

4 114 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

35 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Axbergsgränd 25, Hagsätra, Stockholms kommun
  • Såld 6 dec. 2025

Axbergsgränd 25

Lägenhet
Hagsätra, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

73 m²

3 rum

5 730 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

28 767 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Trollesundsvägen 139, Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Trollesundsvägen 139

Lägenhet
Högdalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

31 m²

1 rum

2 120 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr+3 %

58 065 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Esplundagränd 48, Ormkärr, Stockholms kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Esplundagränd 48

Radhus
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

102,5 m²

4 rum

9 775 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

29 220 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Önskehemsgatan 10, Högdalen, Stockholms kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Önskehemsgatan 10

Lägenhet
Högdalen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

37 m²

1 rum

2 685 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 050 000 kr+3 %

55 405 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Trollesundsvägen 43, Bandhagen, Stockholms kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Trollesundsvägen 43

Lägenhet
Bandhagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

60,5 m²

2 rum

4 798 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+7 %

39 669 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Olshammarsgatan 85, Ormkärr, Stockholms kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Olshammarsgatan 85

Lägenhet
Ormkärr, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

57 m²

2 rum

4 528 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr+9 %

33 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

Visar 1 - 25 av 43