Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Ibra Ibrahimi

Ibra Ibrahimi

Om mig

Funderar du på hur du ska välja fastighetsmäklare? På Länsförsäkringar Fastighetsförmedling får vi hela tiden kontakt med människor som vill köpa eller sälja bostad. De vänder sig till oss därför att vi kan erbjuda en helhet med fastighetsförmedling, försäkringar, lånelöfte och bolån, något både köpare och säljare vinner på i längden. Vi tillhör nämligen Länsförsäkringar som ägs av sina kunder och styrs av sunda värderingar om närhet, nytta och långsiktighet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Fältvägen 21

Villa
Emaus, Hedemora kommun

150 m²

5 rum

843 m²

Slutpris 1 805 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Ärlegränd 1

Villa
Fors, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

98+92 m²

3 rum

1 174 m²

Slutpris 1 240 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Dalsberga 13

Gård/Skog
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

130+90 m²

5 rum

7 ha

Slutpris 2 680 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Malmgatan 18B

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

29,5 m²

1 rum

1 764 kr/mån

Slutpris 172 000 kr-18 %

5 831 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Åsgatan 10

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

71,5 m²

3 rum

3 417 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 830 000 kr-2 %

11 608 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Malmgatan 33C

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

58 m²

2 rum

3 349 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-4 %

10 345 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Myrgatan 36B

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

37 m²

1 rum

2 155 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 325 000 kr±0 %

8 784 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Mattsbogatan 20A

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

53 m²

2 rum

3 489 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 495 000 kr-10 %

9 340 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Garmakaregatan 11

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

57,5 m²

2 rum

3 198 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 530 000 kr-4 %

9 217 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Östra Parkgatan 22

Radhus
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

101+6 m²

5 rum

329 m²

Slutpris 1 300 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Åsgatan 14

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

42,5 m²

1 rum

1 950 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 250 000 kr-9 %

5 882 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025

Östra järnvägsgatan 20C

Lägenhet
Hedemora, Hedemora kommun

35 m²

2 rum

3 250 kr/mån

Slutpris 300 000 kr-9 %

8 571 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Axel Johnsons Väg 90

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

59 m²

2 rum

3 163 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 575 000 kr-6 %

9 746 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Mattsbogatan 20B

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

39 m²

1 rum

2 955 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr-9 %

6 410 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Bergslagsvägen 49D

Lägenhet
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

72,7 m²

4 rum

5 438 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr-4 %

20 564 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Jälkarbyn 317 & 323

Villa
Vikmanshyttan, Hedemora kommun

107 m²

5 rum

2 052 m²

Slutpris 1 700 000 kr-13 %
LF Fastighetsförmedling Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Kärrgatan 4A

Lägenhet
Krylbo, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

57,8 m²

2 rum

3 800 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr-23 %

2 597 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Kaprifolvägen 3

Villa
Avesta, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

126+69 m²

5 rum

926 m²

Slutpris 1 650 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Garpestigen 15

Villa
Skogsbo, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

72+72 m²

3 rum

1 050 m²

Slutpris 825 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
IbraIbrahimi

Klockarvägen 22C

Radhus
Skogsbo, Avesta kommun
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

112+70 m²

5 rum

382 m²

Slutpris 1 800 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora
LF Fastighetsförmedling Avesta-Hedemora

Visar 26 - 45 av 45