Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Eva  Gustafsson

Eva Gustafsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stenhuggaregatan 21, Räveln, Åmåls kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Stenhuggaregatan 21

Lägenhet
Räveln, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål

51,6 m²

2 rum

3 660 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 200 000 kr-11 %

3 876 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
Ånimskogs näs 110, Ånimskog, Åmåls kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Ånimskogs näs 110

Villa
Ånimskog, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål

130+130 m²

6 rum

3 285 m²

Slutpris 1 350 000 kr+8 %
LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
Sjögerås ÅGOTSBERG 18, Sjögerås Ågotsberg, Säffle kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Sjögerås ÅGOTSBERG 18

Fritidshus
Sjögerås Ågotsberg, Säffle kommun

58 m²

3 rum

2 161 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Säffle
Ånimmevägen 2, Ånimskog, Åmåls kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Ånimmevägen 2

Villa
Ånimskog, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål

138+91 m²

6 rum

1 269 m²

Slutpris 1 000 000 kr-13 %
LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
Bergängsvägen 34, Vänersvik, Åmåls kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Bergängsvägen 34

Radhus
Vänersvik, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål

85 m²

4 rum

5 500 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 000 000 kr-13 %

11 765 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
Odengatan 21, Rösa, Åmåls kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Odengatan 21

Villa
Rösa, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål

68+60 m²

4 rum

1 612 m²

Slutpris 795 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
Lågen 201, Ånimskog, Åmåls kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Lågen 201

Villa
Ånimskog, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål

178+5 m²

6 rum

1,2 ha

Slutpris 2 250 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål

Visar 26 - 32 av 32