Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Mäklare Anna Nyman

Anna Nyman

Om mig

Jag är från Lödde, har bott 21 år i Ålstorp & bor nu i Vikhög. Lena Ströms engagemang i yrket & entusiasm för husaffärer inspirerade mig att omskola mig, byta yrke & -08 var jag färdig mäklare vid Malmö Högskola. Jag älskar att med kunskap, lång erfarenhet, mycket empati & trygghet hjälpa köpare & säljare genom livets affär. En fantastisk utmaning jag gärna antar dagligen! Sedan -15 driver jag stolt Lena Ström Fastighetsbyrå. En prestigefull uppgift m tanke på vårt goda renommé!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sobelvägen 4, Ålstorp, Kävlinge kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Sobelvägen 4

Villa
Ålstorp, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

152 m²

6 rum

1 467 m²

Slutpris 6 150 000 kr+4 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Monopolvägen 2B, Dösjebro, Kävlinge kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Monopolvägen 2B

Lägenhet
Dösjebro, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

81 m²

3 rum

5 831 kr/mån

Slutpris 2 025 000 kr-8 %

25 000 kr/m²

Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Rådmansgatan 2B, Kävlinge - Centralt, Kävlinge kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Rådmansgatan 2B

Lägenhet
Kävlinge - Centralt, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

65,5 m²

2 rum

5 150 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

16 794 kr/m²

Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Johannes väg 21, Barsebäcks By, Kävlinge kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Johannes väg 21

Lägenhet
Barsebäcks By, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

120 m²

5 rum

6 720 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr±0 %

27 500 kr/m²

Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Kopparvägen 2, Löddeköpinge - Mellanvången, Kävlinge kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Kopparvägen 2

Villa
Löddeköpinge - Mellanvången, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

146+24,5 m²

6 rum

497 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 180 000 kr-10 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Vitsippevägen 8, Hofterup, Kävlinge kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Vitsippevägen 8

Villa
Hofterup, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

155+9 m²

5 rum

561 m²

Slutpris 6 125 000 kr-1 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Kandarvägen 7, Hofterup, Kävlinge kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Kandarvägen 7

Villa
Hofterup, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

177 m²

5 rum

666 m²

Slutpris 6 600 000 kr-1 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Fackelrosvägen 25B, Löddeköpinge, Kävlinge kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Fackelrosvägen 25B

Villa
Löddeköpinge, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

233 m²

7 rum

1 697 m²

Slutpris 5 300 000 kr-10 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Tegelviksvägen 10, Barsebäckshamn, Kävlinge kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Tegelviksvägen 10

Villa
Barsebäckshamn, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

41 m²

3 rum

642 m²

Slutpris 5 300 000 kr-4 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Målaregården 5, Löddeköpinge - Centralt, Kävlinge kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Målaregården 5

Villa
Löddeköpinge - Centralt, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

152+132 m²

7 rum

680 m²

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Skepparevägen 16, Barsebäckshamn, Kävlinge kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Skepparevägen 16

Villa
Barsebäckshamn, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

120+140 m²

5 rum

848 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 600 000 kr-5 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lantvägen 26, Löddeköpinge - Centralt, Kävlinge kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Lantvägen 26

Villa
Löddeköpinge - Centralt, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

195 m²

7 rum

620 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Centrumvägen 4, Centrum, Kävlinge kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Centrumvägen 4

Lägenhet
Centrum, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

104 m²

4 rum

8 101 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr-6 %

28 846 kr/m²

Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Timotejvägen 23A, Hofterup, Kävlinge kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Timotejvägen 23A

Villa
Hofterup, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

172 m²

7 rum

954 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 795 000 kr±0 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Stallmästarevägen 8, Hofterup - Henkelstorp, Kävlinge kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Stallmästarevägen 8

Gård/Skog
Hofterup - Henkelstorp, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

175 m²

7 rum

9 855 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 200 000 kr-11 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Litorinavägen 12M, Hofterup - Järavallen, Kävlinge kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Litorinavägen 12M

Villa
Hofterup - Järavallen, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

89+35 m²

3 rum

627 m²

Slutpris 4 000 000 kr+14 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Vildkaninvägen 11, Hofterup - Ålstorp, Kävlinge kommun
  • Såld 2 jun. 2025

Vildkaninvägen 11

Villa
Hofterup - Ålstorp, Kävlinge kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

128 m²

3 rum

1 004 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 300 000 kr+6 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Leifs väg 40, Bjärred, Lomma kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Leifs väg 40

Villa
Bjärred, Lomma kommun
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

129+28,5 m²

5 rum

511 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 350 000 kr-5 %
Lena Ström Fastighetsbyrå AB
Lena Ström Fastighetsbyrå AB

Visar alla 18