Hoppa till huvudinnehåll
Lannhill Fastighetsmäklare

Lannhill Fastighetsmäklare

Till kontorets webbsida
Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Grevgatan 57 Östermalm, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Grevgatan 57 Östermalm, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Grevgatan 57 Östermalm, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Grevgatan 57 Östermalm, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Grevgatan 57 Östermalm, Stockholms kommun - bild 5

Grevgatan 57

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
6 495 000 kr
49 m²
2 rum
3 569 kr/mån
132 551 kr/m²

På eftertraktade Grevgatan 57 presenteras denna exklusivt renoverade och yteffektiva tvåa om 49 kvm – belägen i ett av områdets bästa lägen intill Karlaplan, i en mycket solid förening. Lägenheten totalrenoverades 2015 med fokus på förstklassiga materialval och en harmonisk, genomtänkt helhet. Entrén välkomnar med mörkgrå kalksten i Azul Valverde från Portugal och platsbyggda garderober. Den…

Premium
Hiss
4 rum lägenhet på Mjölnarvägen 8A Nacka, Nacka kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Mjölnarvägen 8A Nacka, Nacka kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Mjölnarvägen 8A Nacka, Nacka kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Mjölnarvägen 8A Nacka, Nacka kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Mjölnarvägen 8A Nacka, Nacka kommun - bild 5
Budgivning pågår

Mjölnarvägen 8A

Lägenhet
Nacka, Nacka kommun
10 995 000 kr
104 m²
4 rum
vån 6/9
6 268 kr/mån
105 721 kr/m²

Välkommen till en spektakulär och flexibel 5:a (möjlig 3–5 rok) om 106 kvm direkt på kajen på Kvarnholmen. Här bor du i frontlinje mot vattnet med en fantastisk utsikt över Djurgården och Stockholms inlopp. Njut av solnedgångar och ett levande båtliv precis utanför fönstren. Bostaden erbjuder generösa sällskapsytor i öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, stora fönsterpartier och ett…

Premium
Balkong
Hiss
2 rum lägenhet på Bondegatan 1B Södermalm, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bondegatan 1B Södermalm, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bondegatan 1B Södermalm, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bondegatan 1B Södermalm, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bondegatan 1B Södermalm, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår
Imorgon kl 17:00

Bondegatan 1B

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
3 895 000 kr
27 + 3 m²
2 rum
vån 5/5
1 794 kr/mån
144 259 kr/m²

Högst upp i huset, med ljuset strömmande över takåsarna, finner du denna exklusiva och optimalt planerade vindsvåning med balkong i soligt sydläge. Här möts arkitektonisk precision och genomtänkt funktion i en stilren helhet. Mattlackat ek-plankgolv, dämpad färgskala och generösa fönsterpartier skapar ett hem med rymd och lugn. Platsbyggd förvaring integreras sömlöst och maximerar varje…

Premium
Balkong

Visar alla 3