Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Johanna Nydén

Johanna Nydén

Om mig

Jag har varit på Lagerlings under många år och arbetar uteslutande med förmedling av bostadsrätter på Östermalm. Eftersom jag är specialiserad på en enda sak kan jag den lokala marknadens nyanser i detalj och träffar varje vecka mängder av spekulanter som letar just här i området. Jag är väldigt tävlingsinriktad som person och älskar att ha med människor att göra.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Östermalmsgatan 78, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Östermalmsgatan 78

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

71 m²

3 rum

5 088 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 12 100 000 kr+10 %

170 423 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Sibyllegatan 9, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 26 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Sibyllegatan 9

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

200 m²

5 rum

7 971 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 27 850 000 kr+3 %

139 250 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lill-Jans Plan 3, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Lill-Jans Plan 3

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

90 m²

3 rum

5 719 kr/mån

Slutpris 12 300 000 kr-4 %

136 667 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Skeppargatan 39A, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Skeppargatan 39A

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

50 m²

2 rum

2 564 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 8 100 000 kr+5 %

162 000 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Skeppargatan 51, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Skeppargatan 51

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

123 m²

5 rum

6 577 kr/mån

Slutpris 17 300 000 kr+2 %

140 650 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Nybrogatan 71A, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Nybrogatan 71A

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

75 m²

3 rum

2 400 kr/mån

Slutpris 11 900 000 kr+8 %

158 667 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Styrmansgatan 35, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Styrmansgatan 35

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

40 m²

2 rum

3 307 kr/mån

Slutpris 5 150 000 kr+7 %

128 750 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lill-Jans Plan 3, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Lill-Jans Plan 3

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

111 m²

4 rum

7 214 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 15 250 000 kr+2 %

137 387 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Riddargatan 60, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Riddargatan 60

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

100 m²

4 rum

3 915 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 19 050 000 kr+12 %

190 500 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Östermalmsgatan 68A, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 9 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JohannaNydén

Östermalmsgatan 68A

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri

49 m²

2 rum

2 412 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 200 000 kr+3 %

146 939 kr/m²

Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri

Visar alla 10