Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Mattias Lindblom

Mattias Lindblom

Om mig

RUTINERAD, KUNNIG OCH SOCIAL Jag har arbetat som fastighetsmäklare i över 20 år och förmedlar bostadsrätter, villor och fritidshus. Under dessa år har jag upplevt det mesta och vet vad som krävs för en smidig och lyckad affär. Som mäklare är jag alltid noggrann, påläst och lyhörd. Under många år var jag franchisetagare på en av Sveriges största mäklarkedjor. Välkommen att kontakta mig när du funderar på att sälja din bostad!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Warfvinges Väg 18, vån 12, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 9 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MattiasLindblom

Warfvinges Väg 18, vån 12

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Karlsson & Uddare AB

88 m²

4 rum

6 588 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 950 000 kr±0 %

90 341 kr/m²

Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB
Kristinebergs Slottsväg 1, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 26 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasLindblom

Kristinebergs Slottsväg 1

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Karlsson & Uddare AB

98 m²

4 rum

5 831 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 8 550 000 kr+1 %

87 245 kr/m²

Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB
Warfvinges Väg 15, vån 5, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasLindblom

Warfvinges Väg 15, vån 5

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Karlsson & Uddare AB

87,5 m²

3 rum

2 282 kr/mån

Slutpris 6 850 000 kr-1 %

78 286 kr/m²

Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB

Visar alla 3