Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Mats Uddare

Mats Uddare

Om mig

GODA RÅD OCH RAKT PÅ SAK! Jag grundade Karlsson & Uddare 1989. Under mina år som fastighetsmäklare har jag sålt hus och lägenheter över hela Stockholm, innanför såväl som utanför tullarna. Som mäklare är jag analytisk, konkret och rak. Jag kan min sak. Genom mina samlade erfarenheter och kunskaper kan jag hjälpa människor att hitta rätt, att hitta hem. Att hjälpa till och ge goda råd genom hela försäljningsprocessen är en självklarhet för mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MatsUddare

Kungsholmstorg 3 D/ Garvargatan 17

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Karlsson & Uddare AB

79 m²

2 rum

2 798 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 100 000 kr+2 %

127 848 kr/m²

Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MatsUddare

Fleminggatan 49, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Karlsson & Uddare AB

93 m²

3 rum

3 273 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 550 000 kr+6 %

102 688 kr/m²

Karlsson & Uddare AB
Karlsson & Uddare AB

Visar alla 2