Hoppa till huvudinnehåll
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida
Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Isakstigen 19

Villa
Arnemark, Piteå kommun

73 m²

3 rum

1 436 m²

Slutpris 1 750 000 kr+17 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Smedjevägen 31

Villa
Korsträsk, Älvsbyns kommun

82+82 m²

4 rum

1 550 m²

Slutpris 950 000 kr+6 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Trastbackegränd 3

Lägenhet
Furunäset, Piteå kommun

64,5 m²

2 rum

3 799 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr+12 %

15 504 kr/m²

Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Ringgatan 6

Villa
Djupviken, Piteå kommun

188 m²

6 rum

928 m²

Slutpris 1 800 000 kr+20 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Förskolevägen 3A

Villa
Lillpite, Piteå kommun

163 m²

6 rum

1 682 m²

Slutpris 950 000 kr-5 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 dec. 2025

Varvsvägen 19

Villa
Rosvik, Piteå kommun

142+14 m²

7 rum

861 m²

Slutpris 700 000 kr-12 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Renbäck 11

Villa
Korsträsk, Älvsbyns kommun

166 m²

4 rum

1 760 m²

Slutpris 3 600 000 kr+20 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Stambanevägen 18

Villa
Koler, Piteå kommun

149+25 m²

3 rum

4 379 m²

Slutpris 355 000 kr+20 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Roknäsvägen 398

Villa
Roknäs, Piteå kommun

55 m²

2 rum

Slutpris 510 000 kr+3 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Stenbackevägen 26

Villa
Jävre, Piteå kommun

80+2 m²

5 rum

626 m²

Slutpris 950 000 kr-5 %
Jonas Nilsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025

Bisittarevägen 40

Radhus