Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sara Wiksell

Sara Wiksell

Om mig

Med gedigen erfarenhet som fastighetsmäklare i Stockholms innerstad sedan 2007 förmedlar jag bostäder med stort engagemang och ett tydligt fokus på resultat. Varje uppdrag är unikt och jag arbetar alltid med en hög ambitionsnivå, stor noggrannhet och en välutvecklad känsla för affären och förhandlingen. Mitt mål är alltid att leverera en trygg affär och ett slutresultat som överträffar dina förväntningar.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Östhammarsgatan 69, 3tr, Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWiksell

Östhammarsgatan 69, 3tr

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Innerstadsspecialisten Stockholm AB

25,5 m²

1 rum

2 013 kr/mån

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

101 765 kr/m²

Innerstadsspecialisten Stockholm AB
Innerstadsspecialisten Stockholm AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraWiksell

Skogvaktargatan 4

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Innerstadsspecialisten Stockholm AB

54 m²

2 rum

3 817 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 300 000 kr+1 %

79 630 kr/m²

Innerstadsspecialisten Stockholm AB
Innerstadsspecialisten Stockholm AB

Visar alla 2