Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Husrum Fastighetsmäkleri

Husrum Fastighetsmäkleri

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Sveavägen 5C

Lägenhet
Sveaplan, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

28,5 m²

1 rum

2 673 kr/mån

Slutpris 610 000 kr-2 %

21 404 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Guldvingestigen 17, Näshulta Österby, Eskilstuna kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Guldvingestigen 17

Fritidshus
Näshulta Österby, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

57 m²

3 rum

1 960 m²

Slutpris 1 250 000 kr-14 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Flugsnapparvägen 17, Borsökna, Eskilstuna kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Flugsnapparvägen 17

Tomt
Borsökna, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

2 787 m²

Slutpris 1 795 000 kr±0 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Nabbvägen 54, Grundby, Eskilstuna kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Nabbvägen 54

Fritidshus
Grundby, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

23 m²

2 rum

1 000 m²

Slutpris 795 000 kr±0 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Mannes väg 4, Ostra/Sundbyholm, Eskilstuna kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Mannes väg 4

Fritidshus
Ostra/Sundbyholm, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

45+12 m²

3 rum

1 373 m²

Slutpris 850 000 kr-13 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Måstavägen 15A, Måsta, Eskilstuna kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Måstavägen 15A

Lägenhet
Måsta, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

33 m²

1 rum

2 304 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr+9 %

18 182 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Hagaholmsvägen 10F, Hällby, Eskilstuna kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Hagaholmsvägen 10F

Lägenhet
Hällby, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

69 m²

3 rum

5 216 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

27 464 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Carlavägen 7B, Sveaplan, Eskilstuna kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Carlavägen 7B

Lägenhet
Sveaplan, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

28,5 m²

1 rum

2 673 kr/mån

Slutpris 455 000 kr-6 %

15 965 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Södra Bangårdsgatan 4A, Söder, Eskilstuna kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Södra Bangårdsgatan 4A

Lägenhet
Söder, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

101 m²

3 rum

7 250 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr-6 %

21 287 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Tingstuvägen 2, Kjula/Jäder, Eskilstuna kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Tingstuvägen 2

Villa
Kjula/Jäder, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

133+133 m²

6 rum

1 285 m²

Slutpris 2 110 000 kr+7 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Törnerosgatan 2B, Norr, Eskilstuna kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Törnerosgatan 2B

Lägenhet
Norr, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

98 m²

4 rum

6 096 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 575 000 kr-3 %

26 276 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Billjergatan 13D

Lägenhet
Söder, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

61,3 m²

2 rum

3 966 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

23 654 kr/m²

Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Eskilstunavägen 21

Villa
Hällby, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

150+34 m²

7 rum

2 195 m²

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri
Uvbergsvägen 43, Skogstorp, Eskilstuna kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Uvbergsvägen 43

Fritidshus
Skogstorp, Eskilstuna kommun
Husrum Fastighetsmäkleri

65 m²

3 rum

1 500 m²

Slutpris 700 000 kr±0 %
Husrum Fastighetsmäkleri
Husrum Fastighetsmäkleri

Visar 76 - 89 av 89