Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jakob Matero

Jakob Matero

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Njupkärrsvägen 86

Lägenhet
Tyresö Centrum, Tyresö kommun
HusmanHagberg Tyresö/Älta

89 m²

5 rum

7 671 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 920 000 kr+4 %

32 809 kr/m²

HusmanHagberg Tyresö/Älta
HusmanHagberg Tyresö/Älta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Östra Rudstigen 22

Radhus
Tyresö, Tyresö kommun
HusmanHagberg Tyresö/Älta

102 m²

4 rum

202 m²

Slutpris 4 000 000 kr
HusmanHagberg Tyresö/Älta
HusmanHagberg Tyresö/Älta
Anemonvägen 38, Älta, Nacka kommun
  • Såld 3 apr. 2026

Anemonvägen 38

Lägenhet
Älta, Nacka kommun
HusmanHagberg Tyresö/Älta

54 m²

2 rum

3 797 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr-4 %

47 222 kr/m²

HusmanHagberg Tyresö/Älta
HusmanHagberg Tyresö/Älta

Visar alla 3