Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sebastian Scherdin

Sebastian Scherdin

Om mig

Specialiserad uteslutande på bostadsrätter i Centrala Sundbyberg/Lilla Alby. Jag gör skillnad i din livs största affär. Med bakgrund inom elitidrott och en lång karriär inom försäljning, så vet jag hur man når dit dina förväntningar går och överträffar dem. Testa mig och du kommer tacka mig! Tack vare att jag enbart säljer inom det här lilla området, träffar jag samma spekulanter varje vecka och bildar ett kontaktnät som ingen annan. Sumpans mest anlitade och rekommenderade mäklare!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Löfströms allé 4A, 5 tr!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

63 m²

2 rum

3 813 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 395 000 kr±0 %

69 762 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Solnavägen 37

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

68 m²

3 rum

4 803 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 310 000 kr±0 %

63 382 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 nov. 2025

Spinnerigatan 7, 7 tr!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

80 m²

3 rum

5 305 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 275 000 kr+5 %

78 438 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Tallgatan 9

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

56 m²

2 rum

4 793 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr+7 %

70 536 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 okt. 2025

Friluftsvägen 5A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

47 m²

1,5 rum

3 791 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr+8 %

61 702 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Vattugatan 1A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

76,8 m²

3 rum

3 769 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 700 000 kr+4 %

74 219 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Gjuteribacken 21A, 4 tr!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

78,4 m²

2,5 rum

5 255 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 450 000 kr+5 %

69 515 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Löfströms Allé 2A, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 4 okt. 2025

Löfströms Allé 2A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

79 m²

3 rum

5 239 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 6 050 000 kr+1 %

76 582 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Rosengatan 12B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

75 m²

3 rum

6 210 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 650 000 kr+3 %

62 000 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Fredsgatan 12B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

38 m²

1,5 rum

3 357 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 525 000 kr+1 %

66 447 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Starrbäcksgatan 24

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

113 m²

4,5 rum

8 446 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 500 000 kr-7 %

57 522 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Tulegatan 16

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

84 m²

4 rum

5 176 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 300 000 kr-1 %

75 000 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Duvgränd 5A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

71 m²

3 rum

5 753 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 375 000 kr-3 %

61 620 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Råstensgatan 10

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

46 m²

2 rum

2 741 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 555 000 kr+5 %

77 283 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Tulegatan 71

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

59 m²

2 rum

4 494 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 500 000 kr+3 %

59 322 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Fredsgatan 19

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

86 m²

3 rum

4 737 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 050 000 kr+1 %

70 349 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Starrbäcksgatan 8, 2 tr!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

49 m²

2 rum

3 204 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 990 000 kr+11 %

61 020 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Råstensgatan 9A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

60 m²

2 rum

3 407 kr/mån

Slutpris 5 030 000 kr+5 %

83 833 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Tallbostigen 9

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

88 m²

4 rum

6 197 kr/mån

Slutpris 5 775 000 kr±0 %

65 625 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025

Mariagatan 6, 4/4 tr vindsvåning!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

50+10 m²

2,5 rum

4 038 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 125 000 kr+3 %

82 500 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jun. 2025

Järnvägsgatan 58

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

57 m²

2 rum

3 582 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 570 000 kr+2 %

62 632 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Trädgårdsgatan 21

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

59 m²

2 rum

3 253 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr-3 %

62 712 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Tulegatan 7, 3/4 tr!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

78 m²

3 rum

6 070 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 550 000 kr+1 %

58 333 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Svalgränd 8C

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

68,5 m²

3 rum

4 469 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+5 %

64 234 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Bergsgatan 6, 3/3 tr!

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
HusmanHagberg Sundbyberg

40 m²

1,5 rum

2 529 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

78 750 kr/m²

HusmanHagberg Sundbyberg
HusmanHagberg Sundbyberg

Visar 26 - 50 av 51