Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Hanna Eriksson

Hanna Eriksson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Gröndal, Stockholms kommun

Utkiksbacken 22

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
HusmanHagberg Hägersten
4 995 000 kr
54 m²
2 rum
4 398 kr/mån
92 500 kr/m²
Uteplats
HusmanHagberg Hägersten
HusmanHagberg Hägersten
Södermalm - Högalid, Stockholms kommun
Mån 18 maj

Kristinehovsgatan 5A

Lägenhet
Södermalm - Högalid, Stockholms kommun
HusmanHagberg Södermalm/Gamla Stan
3 100 000 kr
25 m²
1 rum
vån 2/5
1 976 kr/mån
124 000 kr/m²
Hiss
HusmanHagberg Södermalm/Gamla Stan
HusmanHagberg Södermalm/Gamla Stan
Södermalm - Mosebacke, Stockholms kommun
Budgivning pågår

Tjärhovsgatan 22, 5tr.

Lägenhet
Södermalm - Mosebacke, Stockholms kommun
HusmanHagberg Södermalm/Gamla Stan
2 600 000 kr
25 m²
1 rum
vån 5/6
3 016 kr/mån
104 000 kr/m²
Hiss
HusmanHagberg Södermalm/Gamla Stan
HusmanHagberg Södermalm/Gamla Stan

Visar alla 3