Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Matilda Ederlöf

Matilda Ederlöf

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Brogatan 9 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Brogatan 9 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Brogatan 9 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Brogatan 9 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Brogatan 9 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:00

Brogatan 9

Lägenhet
Sörböle, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 995 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/3
5 243 kr/mån
25 253 kr/m²

Välkommen till denna fina och tilltalande bostadsrätt om 79 kvm, belägen på våning 2 med hiss i huset. Bostaden är placerad på gaveln vilket ger ett härligt ljusinsläpp från fönster i tre väderstreck. Här bor du bekvämt med en genomgående trivsam känsla. Bostaden erbjuder ett stilfullt kök som renoverats 2008 år med gott om förvaring. Vita luckor kombineras smakfullt med rött kakel som ger…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
5 rum villa på Hampvägen 44 Skelleftehamn, Skellefteå kommun - bild 1
5 rum villa på Hampvägen 44 Skelleftehamn, Skellefteå kommun - bild 2
5 rum villa på Hampvägen 44 Skelleftehamn, Skellefteå kommun - bild 3
5 rum villa på Hampvägen 44 Skelleftehamn, Skellefteå kommun - bild 4
5 rum villa på Hampvägen 44 Skelleftehamn, Skellefteå kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 17:15

Hampvägen 44

Villa
Skelleftehamn, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 450 000 kr
125 + 52 m²
5 rum
788 m² tomt

Välkommen till Hampvägen 44 – ett hemtrevligt och välskött hus i Skelleftehamn med plats för hela familjen. Här bor du i en 1½-plansvilla med källare på en plan och lättskött tomt om 788 kvm, i ett lugnt och etablerat område. Huset är byggt 1956 och har genom åren uppdaterats med flera stora och viktiga investeringar. Så sent som i januari 2026 lades ett helt nytt tegeltak. Fönstren är 3-glas…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum villa på Morgongränd 11 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum villa på Morgongränd 11 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum villa på Morgongränd 11 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum villa på Morgongränd 11 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum villa på Morgongränd 11 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Morgongränd 11

Villa
Morö Backe, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 695 000 kr
67 m²
2 rum
389 m² tomt

Varmt välkommen till Morgongränd 11! Praktiskt boende i ett plan med barnvänliga öppna ytor, ute som inne. Bostaden är placerad på ett lugnt och trevligt område med en inbjudande altan och grönytor i söder. Bostaden håller genomgående standard med normalt slitage. Här finns ett praktiskt och stilfullt kök, vardagsrum, 1 sovrum, tvättstuga, 1 fullutrustat badrum, fiberbredband, 3-glasfönster…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
3 rum lägenhet på Mo i Ranagatan 10 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Mo i Ranagatan 10 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Mo i Ranagatan 10 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Mo i Ranagatan 10 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Mo i Ranagatan 10 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:00

Mo i Ranagatan 10

Lägenhet
Anderstorp, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 100 000 kr
77,5 m²
3 rum
vån 2/2
4 280 kr/mån
14 194 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 3:a om 77,5 kvm på populära Mo i Ranagatan! Här bor du bekvämt med låg månadsavgift om endast 4 280 kr/mån (kallhyra) inklusive både kabel-tv och bredband – ett riktigt plus för ekonomin. Bostaden erbjuder ett stilrent och funktionellt kök med gott om förvaring och arbetsytor, ett rymligt vardagsrum med fint ljusinsläpp samt två rogivande sovrum.…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
3 rum lägenhet på Nyckelgatan 106 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Nyckelgatan 106 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Nyckelgatan 106 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Nyckelgatan 106 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Nyckelgatan 106 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 11:30

Nyckelgatan 106

Lägenhet
Sunnanå, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 495 000 kr
80 m²
3 rum
vån 2/2
4 692 kr/mån
18 688 kr/m²

Välkommen till Nyckelgatan 106 och denna smakfullt totalrenoverade bostad om 80 kvm. Lägenheten är ursprungligen en 3:a men har byggts om till en välplanerad och funktionell 4:a – perfekt för familjen eller för dig som önskar extra utrymme för kontor eller gästrum. Här bor du högst upp i huset på våning 2 av 2, vilket ger ett lugnt och privat läge. Bostaden har genomgått en omfattande…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
3 rum lägenhet på Åkergränd 10 Norrböle, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Åkergränd 10 Norrböle, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Åkergränd 10 Norrböle, Skellefteå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Åkergränd 10 Norrböle, Skellefteå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Åkergränd 10 Norrböle, Skellefteå kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:00

Åkergränd 10

Lägenhet
Norrböle, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 275 000 kr
68,5 m²
3 rum
vån 3/3
5 287 kr/mån
18 613 kr/m²

Välkommen till en trivsam och välplanerad 3:a om 68,5 kvm belägen på våning 3 i en stabil och välskött Riksbyggenförening. Här erbjuds ett hem med genomtänkt planlösning, två sovrum i bra storlek, generösa sällskapsytor och ett separat kök. Den inglasade balkongen blir ett extra rum stora delar av året – perfekt för morgonkaffet, middagar eller avkoppling oavsett säsong. Bostaden präglas av…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Frögatan 368 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Frögatan 368 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Frögatan 368 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Frögatan 368 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Frögatan 368 Anderstorp, Skellefteå kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:00

Frögatan 368

Lägenhet
Anderstorp, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
750 000 kr
49,5 m²
2 rum
vån 2/2
2 954 kr/mån
15 152 kr/m²

Söker du ett mindre hem som är praktiskt och lättskött med radhuskänsla? -Då får du inte missa denna bostad! Välkommen till en trivsam och smart planerad 2:a om 49,5 kvm på Frögatan 368 i Skellefteå! Här bor du på våning 2 i en ljus och uppfräschad lägenhet med genomgående moderna ytskikt från 2026 – nya golv, målade/tapetserade väggar samt uppdaterade köksluckor. Bostaden erbjuder ett…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Norrbölegatan 33C Norrböle, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Norrbölegatan 33C Norrböle, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Norrbölegatan 33C Norrböle, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Norrbölegatan 33C Norrböle, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Norrbölegatan 33C Norrböle, Skellefteå kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 11:30

Norrbölegatan 33C

Lägenhet
Norrböle, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 495 000 kr
52,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 836 kr/mån
28 476 kr/m²

Nu finns möjligheten att förvärva denna kvadratsmarta och trivsamma tvåa med social planlösning på populära Norrböle. Här har du ett boende med genomgående hög standard där alla faciliteter som behövs för en bekväm vardag finns. Ytan är väldisponerad och erbjuder en fantastisk takhöjd bostaden igenom. Ytan är fördelad på en välkomnande hall, ett trivsamt och fullutrustat kök samt ett stilrent…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
4 rum lägenhet på Hemgårdsgatan 27 Kåge, Skellefteå kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Hemgårdsgatan 27 Kåge, Skellefteå kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Hemgårdsgatan 27 Kåge, Skellefteå kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Hemgårdsgatan 27 Kåge, Skellefteå kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Hemgårdsgatan 27 Kåge, Skellefteå kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:00

Hemgårdsgatan 27

Lägenhet
Kåge, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 495 000 kr
104,5 m²
4 rum
vån 1/2
7 150 kr/mån
14 306 kr/m²

Välkommen till detta hemtrevliga bostadsrättradhus i två plan med ett fantastiskt läge! Här bor du bekvämt i ett område som kombinerar lugn småstadskänsla med närhet till allt du behöver i vardagen. Redan vid entrén möts du av en trivsam uteplats i härlig morgonsol – den perfekta platsen för dagens första kopp kaffe medan området sakta vaknar till liv. Invändigt öppnar bostaden upp sig med…

Premium
Uteplats
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
4 rum lägenhet på Takdroppsgatan 119 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Takdroppsgatan 119 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Takdroppsgatan 119 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Takdroppsgatan 119 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Takdroppsgatan 119 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Takdroppsgatan 119

Lägenhet
Morö Backe, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 325 000 kr
107,5 m²
4 rum
vån 1/2
6 912 kr/mån
12 326 kr/m²

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat radhus om 107 kvm i två plan på Takdroppsgatan 119! Här bor du i en liten och engagerad förening med låg månadsavgift där bredband, garage, kabel-tv ingår. Bostaden erbjuder ett modernt och lättskött hem med genomgående målade ytskikt, stilrent kök med vita luckor och rostfria vitvaror samt två fräscha badrum med nya kommoder och speglar.…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
5 rum villa på Slipvägen 33 Stackgrönnan, Skellefteå kommun - bild 1
5 rum villa på Slipvägen 33 Stackgrönnan, Skellefteå kommun - bild 2
5 rum villa på Slipvägen 33 Stackgrönnan, Skellefteå kommun - bild 3
5 rum villa på Slipvägen 33 Stackgrönnan, Skellefteå kommun - bild 4
5 rum villa på Slipvägen 33 Stackgrönnan, Skellefteå kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 17:30

Slipvägen 33

Villa
Stackgrönnan, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
2 500 000 kr
180 + 90 m²
5 rum
1 705 m² tomt

För er som längtar efter ett liv på landet finns nu äntligen chansen! Lite drygt en mil från citykärnan finner ni denna charmiga 1 1/2 plansvilla med källare, ett slående läge som bjuder på fantastisk vy över Skellefteå älv. Huset är generöst i storlek där ni på entréplan finner ett otroligt rymligt och härligt vardagsrum. Kök ansluter sedan i en öppen och trivsam planlösning. Tack vare den…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
5 rum villa på Babordsgatan 10 Örviken, Skellefteå kommun - bild 1
5 rum villa på Babordsgatan 10 Örviken, Skellefteå kommun - bild 2