Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Johannes Hanna

Johannes Hanna

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Hörngatan 21F

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
HusmanHagberg Norrköping

76 m²

2 rum

3 268 kr/mån

Slutpris 2 295 000 kr-4 %

30 197 kr/m²

HusmanHagberg Norrköping
HusmanHagberg Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Styrmansgatan 30

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
HusmanHagberg Norrköping

82 m²

3 rum

4 507 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

23 171 kr/m²

HusmanHagberg Norrköping
HusmanHagberg Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Enebymovägen 9B

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
HusmanHagberg Norrköping

75 m²

3 rum

4 190 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

16 667 kr/m²

HusmanHagberg Norrköping
HusmanHagberg Norrköping

Visar 26 - 28 av 28