Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Ronja Westh

Ronja Westh

Om mig

Mitt namn är Ronja Westh och har varit verksam som fastighetsmäklare i Linköping sedan juni 2016. Jag är en mäklare med stor passion för människomötet och som brinner för att överträffa både säljare och köpares förväntningar i en av livets största affärer. Då bostadsaffären är en av de viktigaste affärer du genomför så är det av största vikt att processen ska löpa på tryggt och smidigt. Jag möter varje nytt försäljningsuppdrag med stor ödmjukhet och affärsdriv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vändgatan 8, Motala, Motala kommun
  • Såld 7 dec. 2025

Vändgatan 8

Villa
Motala, Motala kommun
HusmanHagberg Linköping

101+100 m²

7 rum

845 m²

Slutpris 4 350 000 kr+1 %
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Exercisgränd 1, Södra Ekkällan, Linköpings kommun
  • Såld 6 dec. 2025

Exercisgränd 1

Lägenhet
Södra Ekkällan, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

68 m²

3 rum

4 507 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

33 824 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Ekhagagatan 70, Duvkullen, Linköpings kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Ekhagagatan 70

Lägenhet
Duvkullen, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

70 m²

3 rum

5 914 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

31 357 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Östsvängen 1A, Gottfridsberg, Linköpings kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Östsvängen 1A

Lägenhet
Gottfridsberg, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

23 m²

1 rum

2 037 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

54 348 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Munkhagsgatan 150, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Munkhagsgatan 150

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

63 m²

2 rum

3 873 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

23 016 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Sidvindsvägen 55, Tallboda, Linköpings kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Sidvindsvägen 55

Radhus
Tallboda, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

144 m²

5 rum

5 085 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

23 264 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Skogsvändan 7B, Hjulsbro, Linköpings kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Skogsvändan 7B

Lägenhet
Hjulsbro, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

53 m²

2 rum

4 008 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-2 %

35 849 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Emblagatan 16

Radhus
Vikingstad, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

122+4,5 m²

5 rum

6 600 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 095 000 kr-2 %

25 369 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Åbylundsgatan 46, Åbylund, Linköpings kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Åbylundsgatan 46

Lägenhet
Åbylund, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

71,5 m²

3 rum

4 102 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

28 671 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Annagatan 10, Ebbepark, Linköpings kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Annagatan 10

Lägenhet
Ebbepark, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

107 m²

4 rum

7 942 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

30 841 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Sveagatan 33, Övre Vasastaden, Linköpings kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Sveagatan 33

Lägenhet
Övre Vasastaden, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

75 m²

3 rum

6 372 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 715 000 kr-6 %

36 200 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Porsvägen 25, Sturefors, Linköpings kommun
  • Såld 11 okt. 2025

Porsvägen 25

Villa
Sturefors, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

180+26 m²

7 rum

750 m²

Slutpris 3 800 000 kr-9 %
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Johannelundsvägen 19

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

40 m²

1 rum

2 269 kr/mån

Slutpris 1 000 000 kr-9 %

25 000 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Storgården 9, Skäggetorp, Linköpings kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Storgården 9

Lägenhet
Skäggetorp, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

70 m²

3 rum

3 933 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-9 %

11 429 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Järdalavägen 8B, Ekholmen, Linköpings kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Järdalavägen 8B

Lägenhet
Ekholmen, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

86,5 m²

3 rum

4 308 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

16 185 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Rotegatan 8

Lägenhet
Södra Ekkällan, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

40 m²

1,5 rum

3 298 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

49 875 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Nygatan 38, Centralt, Linköpings kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Nygatan 38

Lägenhet
Centralt, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

80 m²

3 rum

4 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

31 250 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Gräsgatan 8

Radhus
Vidingsjö, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

104,5+12 m²

4 rum

7 260 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-3 %

25 837 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Hässlegatan 3, Vidingsjö, Linköpings kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Hässlegatan 3

Lägenhet
Vidingsjö, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

65 m²

2 rum

4 102 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

26 154 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Järdalavägen 78A, Markplan, Ekholmen, Linköpings kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Järdalavägen 78A, Markplan

Lägenhet
Ekholmen, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

86,5 m²

3 rum

4 227 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

16 763 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Fönvindsvägen 48

Lägenhet
Tallboda, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

67,5 m²

2 rum

4 316 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 945 000 kr±0 %

28 815 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Kompanigatan 72

Lägenhet
Hagaberg, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

80,3 m²

3 rum

5 129 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-7 %

32 379 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Bispmotalagatan 29D, Motala, Motala kommun
  • Såld 14 sep. 2025

Bispmotalagatan 29D

Lägenhet
Motala, Motala kommun
HusmanHagberg Linköping

77 m²

3 rum

5 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-9 %

18 831 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Lingonvägen 64, Sturefors, Linköpings kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Lingonvägen 64

Radhus
Sturefors, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

108 m²

5 rum

6 207 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 830 000 kr+5 %

26 204 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Ekholmsvägen 78B, Markplan, Ekholmen, Linköpings kommun
  • Såld 30 aug. 2025

Ekholmsvägen 78B, Markplan

Lägenhet
Ekholmen, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping

63 m²

2 rum

3 535 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

23 016 kr/m²

HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping

Visar 26 - 50 av 63