Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Marcus Piehl

Marcus Piehl

Om mig

Jag är född och uppvuxen i Linköping . Jag har tävlingssimmat på högsta nivå, Em, VM och OS. Vill du ha en målmedveten och högpresterande mäklare har du hittat rätt! Som mäklare vill jag att ni blir så pass nöjda med er försäljning att ni vill anlita mig igen. Jag ställer höga krav på mig själv och driver på affären fram tills vi uppnått bästa möjliga resultat.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Nanna Svartz gata 6E Vallastaden, Linköpings kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Nanna Svartz gata 6E Vallastaden, Linköpings kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Nanna Svartz gata 6E Vallastaden, Linköpings kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Nanna Svartz gata 6E Vallastaden, Linköpings kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Nanna Svartz gata 6E Vallastaden, Linköpings kommun - bild 5
Kommande

Nanna Svartz gata 6E

Lägenhet
Vallastaden, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping
1 395 000 kr
23,3 m²
1 rum
2 108 kr/mån
59 871 kr/m²

Denna kvadratsmarta 1:a är belägen i fantastiska Vallastaden, ett av Linköpings mest attraktiva områden som ligger ett stenkast från universitetet. Precis utanför entrén finns uteplats och möjlighet att grilla. På gångavstånd har ni både affärer, systembolag, apotek och gym. Välkomna att spana in ert nya boende! Lägenheten disponeras enligt följande: Bra hall med förvaring, klinkergolv och…

Premium
Uteplats
Hiss
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
villa på Solskiftesgatan 12 Mjölby, Mjölby kommun - bild 1
villa på Solskiftesgatan 12 Mjölby, Mjölby kommun - bild 2
villa på Solskiftesgatan 12 Mjölby, Mjölby kommun - bild 3
villa på Solskiftesgatan 12 Mjölby, Mjölby kommun - bild 4
villa på Solskiftesgatan 12 Mjölby, Mjölby kommun - bild 5
Kommande

Solskiftesgatan 12

Villa
Mjölby, Mjölby kommun
HusmanHagberg Linköping
Pris på förfrågan
195 + 54 m²
1 024 m² tomt

Arkitektritad drömvilla på nästan 200 kvm säljs nu i populära Sörby! Uppfyll er villadröm med uppvuxen tomt och härliga ytor där hela familjen får plats. Generösa umgängesytor både inomhus och utomhus som bjuder på komfort och livskvalitet. Fastigheten är full av exklusiva detaljer och lyxiga finesser, inklusive avancerad teknik, noggrant utvalda material av högsta kvalitet och praktiska…

Premium
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
6 rum kedjehus på Trumslagaregatan 101 T1, Linköpings kommun - bild 1
6 rum kedjehus på Trumslagaregatan 101 T1, Linköpings kommun - bild 2
6 rum kedjehus på Trumslagaregatan 101 T1, Linköpings kommun - bild 3
6 rum kedjehus på Trumslagaregatan 101 T1, Linköpings kommun - bild 4
6 rum kedjehus på Trumslagaregatan 101 T1, Linköpings kommun - bild 5
Kommande

Trumslagaregatan 101

Radhus
T1, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping
Pris på förfrågan
155 + 15 m²
6 rum
297 m² tomt

Välkommen till Trumslagaregatan 101, ett friköpt hörnhus på över 155kvm vid trevliga Vallaskogen! Här bor ni centralt men ändå med naturen in på knuten.Huset uppfördes 1992 och har en total boarea om ca 155 kvm fördelat på två plan. På entréplan finner vi entréhall, kök med matplats, vardagsrum, allrum med utgång till trevlig uteplats med utekök, sovrum 1, arbetsrum/musikstudio, badrum med dusch…

Premium
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
övrig på Ekporten i Södra Ekkällan Södra Ekkällan, Linköpings kommun - bild 1
övrig på Ekporten i Södra Ekkällan Södra Ekkällan, Linköpings kommun - bild 2
övrig på Ekporten i Södra Ekkällan Södra Ekkällan, Linköpings kommun - bild 3
övrig på Ekporten i Södra Ekkällan Södra Ekkällan, Linköpings kommun - bild 4
övrig på Ekporten i Södra Ekkällan Södra Ekkällan, Linköpings kommun - bild 5

Pris saknas

Ja, tänk att bo så bra att dina minsta bekymmer blir de största. I Södra Ekkällans sista grannskap, Ekporten, finns övernattningsrum när svärmor hälsar på och ett café som tar hand om trötta morgnar. Inne i lägenheten faller ljuset precis som det ska, planlösningen sitter och materialen håller över tid. Utanför fönstret? Där väntar både puls och park. Välkommen hem, du som gillar när hemmalivet…

Nybyggnadsprojekt
Marcus Piehl
Marcus PiehlBonava Sverige AB
Bonava Sverige AB
Mjärdevi, Linköpings kommun
Kommande

Tegskiftesgatan 139

Lägenhet
Mjärdevi, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping
2 195 000 kr
116 m²
4 rum
vån 1/1
9 278 kr/mån
18 922 kr/m²
Uteplats
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping
Centralt, Linköpings kommun
Kommande

Repslagaregatan 5B

Lägenhet
Centralt, Linköpings kommun
HusmanHagberg Linköping
795 000 kr
13 m²
1 rum
vån 1/2
971 kr/mån
61 154 kr/m²
HusmanHagberg Linköping
HusmanHagberg Linköping

Visar alla 6