Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Maria Arvidsson

Maria Arvidsson

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare i Klippans kommun sedan 2007 och det är verkligen ett fantastiskt roligt och varierande jobb. För mig är det väldigt viktigt att kunden känner sig trygg och har förtroende för mig igenom hela affären. Jag bidrar med ett stort engagemang, lyhördhet och tillgänglighet. Då jag är uppvuxen i Klippan har jag också ett väldigt stort kontaktnät. Jag förmedlar villor, BR, gårdar och fritidshus. Välkommen att kontakta mig för ett förutsättningslöst möte!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Skvattemölla 4432

Villa
Östra Ljungby, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

130 m²

5 rum

2 234 m²

Slutpris 2 575 000 kr+29 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Klostervägen 4B

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

52 m²

2 rum

3 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 590 000 kr-1 %

11 346 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Skvattemölla 4433

Villa
Östra Ljungby, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

72+16 m²

3 rum

1 576 m²

Slutpris 2 200 000 kr+58 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Sabelgatan 8, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Sabelgatan 8

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

116+140 m²

5 rum

1 038 m²

Slutpris 2 300 000 kr±0 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Klostervägen 10C, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Klostervägen 10C

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

52,5 m²

2 rum

3 980 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 460 000 kr-12 %

8 762 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Rundelsgatan 8, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Rundelsgatan 8

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

101+66 m²

4 rum

707 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Vedby 7525, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Vedby 7525

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

232 m²

5 rum

1,3 ha

Slutpris 6 400 000 kr±0 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Riseberga 1281, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Riseberga 1281

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

70+92 m²

4 rum

1 059 m²

Slutpris 560 000 kr+2 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Nybrogatan 8, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Nybrogatan 8

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

119+84 m²

4 rum

1 210 m²

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Slåttervägen 1, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Slåttervägen 1

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

145 m²

5 rum

1 336 m²

Slutpris 2 850 000 kr±0 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Björkvägen 6, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Björkvägen 6

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

191+60 m²

6 rum

714 m²

Slutpris 2 795 000 kr±0 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Klostervägen 10D, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Klostervägen 10D

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

71,5 m²

3 rum

5 090 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 425 000 kr-6 %

5 944 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Ordensgatan 16B, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 28 feb. 2026

Ordensgatan 16B

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

109,5 m²

5 rum

8 135 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-7 %

11 416 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Lycke 135, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Lycke 135

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

70 m²

3 rum

750 m²

Slutpris 950 000 kr-5 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Östra Solgatan 8C, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Östra Solgatan 8C

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

73 m²

3 rum

5 170 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 630 000 kr-3 %

8 630 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Bryggerigatan 3B, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Bryggerigatan 3B

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

68,5 m²

3 rum

6 762 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 390 000 kr-13 %

5 693 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Grengatan 31, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 14 feb. 2026

Grengatan 31

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

121 m²

4 rum

5 038 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 525 000 kr-2 %

12 603 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Ängsgatan 4, Ljungbyhed, Klippans kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Ängsgatan 4

Villa
Ljungbyhed, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

153+39 m²

5 rum

749 m²

Slutpris 1 200 000 kr-7 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Norra Fridhemsvägen 31, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Norra Fridhemsvägen 31

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

138+105 m²

4 rum

929 m²

Slutpris 2 100 000 kr±0 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Kapellgatan 8C, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Kapellgatan 8C

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

58 m²

2 rum

4 188 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 485 000 kr-2 %

8 362 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Badvägen 7A, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Badvägen 7A

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

221 m²

6 rum

12 985 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr±0 %

3 959 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Lycke 69, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Lycke 69

Fritidshus
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

78 m²

3 rum

754 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Kastanjevägen 25, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Kastanjevägen 25

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

145+10 m²

6 rum

799 m²

Slutpris 2 025 000 kr-8 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Klostervägen 10C, Klippan, Klippans kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Klostervägen 10C

Lägenhet
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

58 m²

2 rum

4 318 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 360 000 kr-4 %

6 207 kr/m²

HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 nov. 2025

Kristoffers väg 56

Villa
Klippan, Klippans kommun
HusmanHagberg Klippan

173+25 m²

5 rum

700 m²

Slutpris 2 500 000 kr+2 %
HusmanHagberg Klippan
HusmanHagberg Klippan

Visar 1 - 25 av 46