- Sök mäklare
- HusmanHagberg Karlstad
- Joachim Bäckström
Om mig
Hej och välkommen hit!
Sedan 2018 har jag varit verksam som fastighetsmäklare i Karlstad med omnejd där jag förmedlar villor, bostadsrätter, tomter och fritidshus. För mig handlar mäkleri om att ständigt utmana mig själv att överträffa mina kunders förväntan och erbjuda den servicenivå jag själv önskar få den dag jag står som säljande part. Genom mitt genuina intresse för affärer vill jag se dig lyckas med din bostadskarriär och där hjälper jag dig från första steg.
Välkommen att höra av dig!
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Kartlavsstigen 5B
Stockfallet, Karlstads kommun
72 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 150 000 kr-6 %
29 861 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Tullhusgatan 30
Karlstad, Karlstads kommun
83 m²
3 rum
Slutpris 1 910 000 kr+3 %
23 012 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Rallaregatan 11
Kil, Kils kommun
115+115 m²
5 rum
Slutpris 1 335 000 kr+3 %
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Fahlgrensgatan 3
Herrhagen, Karlstads kommun
47,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 250 000 kr-7 %
26 316 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Kasernhöjden 13A
Kasernhöjden, Karlstads kommun
74 m²
2,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 195 000 kr±0 %
29 662 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Ulvsbygatan 27D
Norrstrand, Karlstads kommun
50,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 250 000 kr-7 %
24 752 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Nolbyplan 7B
Norrstrand, Karlstads kommun
66 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 600 000 kr-11 %
24 242 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Lindforsvägen 27
Molkom, Karlstads kommun
117 m²
3 rum
Slutpris 1 200 000 kr-14 %
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Stinsgatan 14
Viken, Karlstads kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 050 000 kr+11 %
17 797 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Kartbergsvägen 6
Kartberget, Karlstads kommun
81,7 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 2 875 000 kr-1 %
35 190 kr/m²
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Tågmästarvägen 6
Stenåsen, Kils kommun
140 m²
6 rum
Slutpris 1 850 000 kr-16 %
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Millanviken 439
Millanviken, Karlstads kommun
44 m²
2 rum
Slutpris 960 000 kr+1 %
HusmanHagberg Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Stationsvägen 21
Högboda, Kils kommun
125+28 m²
5 rum
Slutpris 2 550 000 kr-5 %
HusmanHagberg Karlstad
Visar alla 13