Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Philippa Rosensköld

Philippa Rosensköld

Om mig

Med gedigen erfarenhet från hela bostadsmarknaden – från mindre lägenheter till större gårdar – finns jag här för att guida dig genom din bostadsaffär. Mitt intresse för fastigheter har alltid varit starkt, och jag har själv gjort flera privata fastighetsköp. Genom att även ha genomfört omfattande renoveringsprojekt har jag fått en djupare förståelse för både de praktiska och ekonomiska aspekterna av en fastighetsaffär. Oavsett om du funderar på att köpa eller sälja – jag finns här!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Långgatan 5

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

44,8 m²

1 rum

2 866 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

24 554 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Västra Prinsgatan 20B

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

34,5 m²

1 rum

2 166 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr-6 %

34 058 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Östergatan 10A

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

37 m²

1 rum

3 123 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 925 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Östra Bredäng 82

Fritidshus
Björkenäs, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

48 m²

3 rum

460 m²

Slutpris 1 300 000 kr-13 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Skearydsvägen 60

Villa
Jämjö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

56 m²

3 rum

2 858 m²

Slutpris 645 000 kr-19 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Polsvägen 11

Fritidshus
Sturkö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

84+13 m²

3 rum

4 430 m²

Slutpris 1 800 000 kr-25 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Mejramsgatan 4

Radhus
Hässlegården, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

134 m²

5 rum

645 m²

Slutpris 3 100 000 kr±0 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Herrgårdsvägen 1K

Lägenhet
Hästö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

52,5 m²

1,5 rum

3 716 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 285 000 kr±0 %

24 476 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025

Ekegårdsvägen 14

Villa
Rödeby, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

98+90 m²

4 rum

881 m²

Slutpris 3 525 000 kr-2 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Lindesnäsvägen 6

Villa
Lindesnäs, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

172+72 m²

7 rum

744 m²

Slutpris 5 700 000 kr+2 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Peter Krafts väg 11, Ramdala, Karlskrona kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Peter Krafts väg 11

Fritidshus
Ramdala, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

70+40 m²

4 rum

3 378 m²

Slutpris 1 775 000 kr-9 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Frejavägen 6

Villa
Bergåsa, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

146+9 m²

6 rum

660 m²

Slutpris 5 100 000 kr+2 %
HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Drottninggatan 34

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

70,5 m²

3 rum

5 885 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

23 404 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

Vallgatan 28B

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

33,7 m²

1 rum

2 050 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 925 000 kr±0 %

27 448 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Kyrkogatan 9A

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

43 m²

1 rum

2 726 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 220 000 kr-6 %

28 372 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona

Visar 26 - 40 av 40