Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Anna Ohrgren

Anna Ohrgren

Om mig

Med stor ödmjukhet tar jag mig an uppgiften att förmedla bostäder. Hängiven, lyhörd och genuint engagerad i mitt yrke. Min ambition är inte att förmedla mest, utan att förmedla med kvalitet. Att hjälpa människor med sina bostadsbyten i olika situationer i livet och med olika förväntningar är en spännande utmaning. Jag har bla arbetat på bank med borådgivning. Som fastighetsmäklare har jag jobbat sedan 1995. Jag har startat och drivit mäklarbyrå i Tyresö, Haninge, Västerhaninge och Nynäshamn.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sänkevägen 14, Ösmo, Nynäshamns kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Sänkevägen 14

Villa
Ösmo, Nynäshamns kommun
Hus & Hem på Södertörn

170 m²

6 rum

1 671 m²

Slutpris 3 800 000 kr-9 %
Hus & Hem på Södertörn
Hus & Hem på Södertörn
Gudby 4, Gudby, Nynäshamns kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Gudby 4

Villa
Gudby, Nynäshamns kommun
Hus & Hem på Södertörn

152 m²

5 rum

2 700 m²

Slutpris 5 100 000 kr+6 %
Hus & Hem på Södertörn
Hus & Hem på Södertörn
Höjdgatan 11, Centralt, Nynäshamns kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Höjdgatan 11

Lägenhet
Centralt, Nynäshamns kommun
Hus & Hem på Södertörn

51 m²

2 rum

4 254 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr±0 %

17 549 kr/m²

Hus & Hem på Södertörn
Hus & Hem på Södertörn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Centralgatan 34B

Lägenhet
Centralt, Nynäshamns kommun
Hus & Hem på Södertörn

41 m²

1 rum

4 502 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 075 000 kr-10 %

26 220 kr/m²

Hus & Hem på Södertörn
Hus & Hem på Södertörn

Visar alla 4