Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Hammarströms Fastighetsförmedling AB

Hammarströms Fastighetsförmedling AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hedvägen 6, Madesjö, Nybro kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Hedvägen 6

Villa
Madesjö, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

145+145 m²

5 rum

1 603 m²

Slutpris 2 750 000 kr-4 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Vädergatan 16, Hanemåla, Nybro kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Vädergatan 16

Villa
Hanemåla, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

104+102 m²

4 rum

938 m²

Slutpris 1 200 000 kr-3 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Folkparksvägen 11, Centralt/Folkparken, Nybro kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Folkparksvägen 11

Radhus
Centralt/Folkparken, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

144+46 m²

6 rum

450 m²

Slutpris 1 150 000 kr-11 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Jakobsgatan 34 A  lgh 1201, Paradiset, Nybro kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Jakobsgatan 34 A lgh 1201

Lägenhet
Paradiset, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

71,5 m²

3 rum

4 850 kr/mån

Slutpris 245 000 kr±0 %

3 427 kr/m²

Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Östra Esplanaden 4, Centralt/Östermalm, Nybro kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Östra Esplanaden 4

Villa
Centralt/Östermalm, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

89+53 m²

4 rum

695 m²

Slutpris 1 070 000 kr-2 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Kråksmåla 139, Kråksmåla, Nybro kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Kråksmåla 139

Villa
Kråksmåla, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

173+88 m²

7 rum

3 175 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Skomakaregatan 3B lgh 1102, Nybro/centralt, Nybro kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Skomakaregatan 3B lgh 1102

Lägenhet
Nybro/centralt, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

74 m²

3 rum

4 556 kr/mån

Slutpris 395 000 kr-15 %

5 338 kr/m²

Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Storgatan 77, Centralt / Östermalm, Nybro kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Storgatan 77

Villa
Centralt / Östermalm, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

147+60 m²

5 rum

881 m²

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Brorsryd 203, Sankt Sigfrid / Brorsryd, Nybro kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Brorsryd 203

Villa
Sankt Sigfrid / Brorsryd, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

180+14 m²

7 rum

1,2 ha

Slutpris 2 300 000 kr-1 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 nov. 2025

Brinkliden 27

Villa
Orrefors, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

89+89 m²

4 rum

1 501 m²

Slutpris 625 000 kr±0 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Gäddvägen 15

Radhus
Hanemåla, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

150 m²

6 rum

679 m²

Slutpris 1 825 000 kr-1 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Mellangatan 7  1107, Nybro/centralt, Nybro kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Mellangatan 7 1107

Lägenhet
Nybro/centralt, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

64,5 m²

2 rum

4 516 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 525 000 kr-5 %

8 140 kr/m²

Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Slåttervägen 9

Radhus
Hanemåla, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

158+56 m²

5 rum

535 m²

Slutpris 1 900 000 kr-3 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Fulviksvägen 23, Revsudden, Kalmar kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Fulviksvägen 23

Villa
Revsudden, Kalmar kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

124+28 m²

5 rum

1 817 m²

Slutpris 3 700 000 kr-1 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hornsgatan 43, Centralt/Myrdalen, Nybro kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Hornsgatan 43

Villa
Centralt/Myrdalen, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

170+30 m²

7 rum

914 m²

Slutpris 2 050 000 kr-13 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Mariegropsgatan 3, Idehult, Nybro kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Mariegropsgatan 3

Villa
Idehult, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

201+126 m²

6 rum

1 126 m²

Slutpris 1 775 000 kr±0 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jul. 2025

Östergatan 6

Villa
Centralt, Nybro kommun
Hammarströms Fastighetsförmedling AB

95+60 m²

4 rum

1 621 m²

Slutpris 1 150 000 kr-8 %
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Hammarströms Fastighetsförmedling AB
Skånegatan 7A, Centralt/Västeräng, Nybro kommun