Hoppa till huvudinnehåll
Hälsinglands Fastighetsmäklare

Hälsinglands Fastighetsmäklare

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hudiksvägen 7B, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Hudiksvägen 7B

Lägenhet
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

54,5 m²

2 rum

3 132 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-9 %

19 266 kr/m²

Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Helenedalsvägen 45, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Helenedalsvägen 45

Villa
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

108+39 m²

4 rum

840 m²

Slutpris 2 150 000 kr-9 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Överbyn 50, Näsviken, Hudiksvalls kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Överbyn 50

Villa
Näsviken, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

70+40 m²

5 rum

3 535 m²

Slutpris 665 000 kr+2 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Vintergatsbodarna 16, Vintergatan, Hudiksvalls kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Vintergatsbodarna 16

Fritidshus
Vintergatan, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

50 m²

3 rum

960 m²

Slutpris 2 550 000 kr+9 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Nickora 128, Njutånger, Hudiksvalls kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Nickora 128

Fritidshus
Njutånger, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

1 rum

1,2 ha

Slutpris 850 000 kr+22 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 maj. 2025

Åsgatan 54

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

158+130 m²

6 rum

1 476 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Spåmansvägen 12, Bjuråker, Hudiksvalls kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Spåmansvägen 12

Villa
Bjuråker, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

142 m²

4 rum

440 m²

Slutpris 900 000 kr-5 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Norrvägen 29, Forsa, Hudiksvalls kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Norrvägen 29

Villa
Forsa, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

179+30 m²

6 rum

960 m²

Slutpris 3 250 000 kr-1 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Ovanskogsvägen 6, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Ovanskogsvägen 6

Villa
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

229+75 m²

6 rum

1 609 m²

Slutpris 4 925 000 kr-1 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Södra Sannäs 87, Delsbo, Hudiksvalls kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Södra Sannäs 87

Fritidshus
Delsbo, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

102 m²

6 rum

7 165 m²

Slutpris 1 061 000 kr-15 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Njöte 1, Njutånger, Hudiksvalls kommun
  • Såld 18 maj. 2025

Njöte 1

Gård/Skog
Njutånger, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

161+25 m²

5 rum

23,4 ha

Slutpris 2 250 000 kr-10 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hudiksvägen 7B, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Hudiksvägen 7B

Lägenhet
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

54,5 m²

2 rum

3 108 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr±0 %

19 266 kr/m²

Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Brovägen 2, Iggesund, Hudiksvalls kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Brovägen 2

Villa
Iggesund, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

179+50 m²

5 rum

1 805 m²

Slutpris 1 800 000 kr-22 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Bjuråkersvägen 5B, Centrala Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Bjuråkersvägen 5B

Lägenhet
Centrala Ljusdal, Ljusdals kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

29 m²

1 rum

1 937 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 325 000 kr+10 %

11 207 kr/m²

Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Stensråvägen 2, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Stensråvägen 2

Villa
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

71+65 m²

4 rum

1 940 m²

Slutpris 2 400 000 kr-9 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Lantmätaregatan 11C, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Lantmätaregatan 11C

Lägenhet
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

58,5 m²

2 rum

3 986 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 800 000 kr-6 %

13 675 kr/m²

Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Vallonvägen 3, Iggesund, Hudiksvalls kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Vallonvägen 3

Villa
Iggesund, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

136+16 m²

5 rum

284 m²

Slutpris 795 000 kr±0 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Norrdellsvägen 258, Näsviken, Hudiksvalls kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Norrdellsvägen 258

Fritidshus
Näsviken, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

108+14 m²

3 rum

1 160 m²

Slutpris 2 075 000 kr-8 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Stormnäsvägen 38A, Delsbo, Hudiksvalls kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Stormnäsvägen 38A

Tomt
Delsbo, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

1 453 m²

Slutpris 425 000 kr-60 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Köpmangatan 12A, Åvik, Hudiksvalls kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Köpmangatan 12A

Radhus
Åvik, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

123+60 m²

5 rum

282 m²

Slutpris 2 600 000 kr±0 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Åkernvägen 13, Ljusdal, Ljusdals kommun
  • Såld 3 maj. 2025

Åkernvägen 13

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

85 m²

3 rum

879 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 480 000 kr-1 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare

Visar 201 - 221 av 221