Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Elias Swartswe

Elias Swartswe

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Norrkämstavägen 16

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

121+56 m²

4 rum

1 091 m²

Slutpris 2 800 000 kr-7 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Djupegatan 31A

Lägenhet
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

73,5 m²

3 rum

8 105 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-40 %

8 163 kr/m²

Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Bäckebo Kvarnåsbacken 18

Tomt
Tallåsen, Ljusdals kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

1 169 m²

Slutpris 410 000 kr-32 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 maj. 2025

Åsgatan 54

Villa
Ljusdal, Ljusdals kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

158+130 m²

6 rum

1 476 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare

Visar 26 - 29 av 29