Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Anki Sulser

Anki Sulser

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fornstigen 20, Långvind, Hudiksvalls kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Fornstigen 20

Fritidshus
Långvind, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

38+25 m²

3 rum

1 970 m²

Slutpris 1 650 000 kr-15 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hudiksvägen 57, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Hudiksvägen 57

Villa
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

89+89 m²

4 rum

914 m²

Slutpris 2 480 000 kr+8 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Enångersvägen 36 & 38, Enånger, Hudiksvalls kommun
  • Såld 12 jul. 2025

Enångersvägen 36 & 38

Villa
Enånger, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

218 m²

9 rum

3 129 m²

Slutpris 3 300 000 kr+12 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Bäckmansvägen 1, Njutånger, Hudiksvalls kommun
  • Såld 12 jul. 2025

Bäckmansvägen 1

Villa
Njutånger, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

150+50 m²

5 rum

1 010 m²

Slutpris 3 550 000 kr+15 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Stormnäsvägen 38A

Tomt
Delsbo, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

1 429 m²

Slutpris 450 000 kr±0 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Nianfors 132, Njutånger, Hudiksvalls kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Nianfors 132

Fritidshus
Njutånger, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

90 m²

5 rum

1 150 m²

Slutpris 850 000 kr±0 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Lantmätaregatan 11D, Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Lantmätaregatan 11D

Lägenhet
Hudiksvall, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

56,1 m²

2 rum

3 822 kr/mån

Slutpris 700 000 kr-7 %

12 478 kr/m²

Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hamre 23, Näsviken, Hudiksvalls kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Hamre 23

Villa
Näsviken, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

110+20 m²

5 rum

1 745 m²

Slutpris 1 700 000 kr-3 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Bruksallén 5, Näsviken, Hudiksvalls kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Bruksallén 5

Villa
Näsviken, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

200+30 m²

6 rum

3 646 m²

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Sivik 100, Njutånger, Hudiksvalls kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Sivik 100

Fritidshus
Njutånger, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

153 m²

4 rum

3 748 m²

Slutpris 6 500 000 kr
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Överbyn 50, Näsviken, Hudiksvalls kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Överbyn 50

Villa
Näsviken, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

70+40 m²

5 rum

3 535 m²

Slutpris 665 000 kr+2 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Vallonvägen 3, Iggesund, Hudiksvalls kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Vallonvägen 3

Villa
Iggesund, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare

136+16 m²

5 rum

284 m²

Slutpris 795 000 kr±0 %
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Hälsinglands Fastighetsmäklare
Norrdellsvägen 258, Näsviken, Hudiksvalls kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Norrdellsvägen 258

Fritidshus
Näsviken, Hudiksvalls kommun
Hälsinglands Fastighetsmäklare