- Sök mäklare
- Gofab Fastighetsbyrå
- Thomas Winqvist
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lerviks hamn
Mollösund/Lervik, Orust kommun
1 rum
- Uteplats
Slutpris 1 700 000 kr±0 %
Gofab Fastighetsbyrå

Råhagen 415
Stillingsön, Orust kommun
114+52 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 3 400 000 kr-6 %
Gofab Fastighetsbyrå

Tångehöjdsvägen 19B
Tången - Mollösund, Orust kommun
98 m²
5 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 5 650 000 kr+14 %
Gofab Fastighetsbyrå

Stenshult 563
Stenshult/Söbben, Orust kommun
120+120 m²
5 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 115 000 kr+42 %
Gofab Fastighetsbyrå

Rålanda 159
Rålandsberg, Orust kommun
90+30 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 2 200 000 kr-11 %
Gofab Fastighetsbyrå

Mollösund
Mollösund, Orust kommun
- Uteplats
Slutpris 1 837 500 kr-7 %
Gofab Fastighetsbyrå

Janssons trappor 2
Mollösund, Orust kommun
36 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 4 650 000 kr+3 %
Gofab Fastighetsbyrå

Lalleröd 508
Lalleröd, Orust kommun
69 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 925 000 kr-3 %
Gofab Fastighetsbyrå

Tångesundsvägen 11C
Mollösund, Orust kommun
85 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 3 900 000 kr-3 %
Gofab Fastighetsbyrå

Gamla Vägen 20_A
Lervik/Mollösund, Orust kommun
32 m²
1 rum
Slutpris 2 900 000 kr-9 %
Gofab Fastighetsbyrå
Visar alla 10