- Sök mäklare
- Gofab Fastighetsbyrå
- Markus Berg
Om mig
Med lång erfarenhet av yrket och en hög ambitionsnivå strävar jag alltid efter bästa möjliga slutresultat för mina uppdragsgivare och kunder. Sedan jag började som mäklare har jag varit verksam på Gofab fastighetsbyrå och har med framgång förmedlat alla typer av objekt sedan 2006. Min kunskap och målmedvetenhet borgar för en smidig och stabil process med gott resultat. Ni kan med trygg hand lämna ert hem till salu via mig, vare sig det gäller hus, lägenhet, gård eller fritidsboende.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Säbyvägen 193
Säby, Tjörns kommun
69+23 m²
6 rum
Slutpris 1 700 000 kr+7 %
Gofab Fastighetsbyrå

Lärkträdsvägen 36
Ängsberget, Orust kommun
92 m²
3 rum
Slutpris 1 250 000 kr-9 %
13 587 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Knöde 122
Köleröd, Tjörns kommun
65+65 m²
5 rum
Slutpris 3 100 000 kr-6 %
Gofab Fastighetsbyrå

Limhall 63
Limhall, Tjörns kommun
100 m²
4 rum
Slutpris 4 250 000 kr±0 %
Gofab Fastighetsbyrå

Huldas Väg 48
Stora Höga, Stenungsunds kommun
62 m²
2 rum
Slutpris 2 200 000 kr+26 %
35 484 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Allmag 479
Allmag, Orust kommun
54 m²
3 rum
Slutpris 2 100 000 kr+17 %
Gofab Fastighetsbyrå

Kungsviken 610
Kungsviken, Orust kommun
137+85 m²
4 rum
Slutpris 2 800 000 kr-2 %
Gofab Fastighetsbyrå

Peder Brems väg 2
Toftenäs, Tjörns kommun
95 m²
3 rum
Slutpris 1 475 000 kr-6 %
15 526 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Jan Ivarssons väg 5
Hallerna, Stenungsunds kommun
60 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 610 000 kr-7 %
43 500 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Slupen 1
Centralt, Stenungsunds kommun
63,7 m²
2 rum
Slutpris 2 300 000 kr-3 %
36 107 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Kollungsvägen 23 A
Skärhamn, Tjörns kommun
68 m²
3 rum
Slutpris 2 250 000 kr-10 %
33 088 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Rödvägen 41
Djupvik, Tjörns kommun
140 m²
4 rum
Slutpris 3 300 000 kr-13 %
Gofab Fastighetsbyrå

Sörgårdsvägen 9
Strandnorum, Stenungsunds kommun
94 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 800 000 kr-1 %
40 426 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Sömmerskevägen 13
Hallerna, Stenungsunds kommun
74 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Gofab Fastighetsbyrå

Nordsjökajen 9
Klädesholmen, Tjörns kommun
56 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 3 395 000 kr±0 %
60 625 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Ormbergavägen 8
Toftenäs, Tjörns kommun
133 m²
4 rum
Slutpris 4 400 000 kr+1 %
Gofab Fastighetsbyrå

Kyrkvägen 21
Rönnäng, Tjörns kommun
147+76 m²
7 rum
Slutpris 6 200 000 kr-2 %
Gofab Fastighetsbyrå

Åketorp 209
Åketorp, Stenungsunds kommun
95 m²
7 rum
Slutpris 3 100 000 kr+11 %
Gofab Fastighetsbyrå

Sömmerskevägen 12
Hallerna, Stenungsunds kommun
106 m²
4 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 3 950 000 kr+1 %
Gofab Fastighetsbyrå

Uppegårdsvägen 54
Uppegård, Stenungsunds kommun
79,5 m²
3 rum
Slutpris 1 400 000 kr-6 %
17 610 kr/m²
Gofab Fastighetsbyrå

Gubberovägen 18
Djupvik, Tjörns kommun
41 m²
2 rum
Slutpris 2 100 000 kr+5 %
Gofab Fastighetsbyrå

Kyrkenorumsvägen 37
Kyrkenorum, Stenungsunds kommun
148 m²
5 rum
Slutpris 4 700 000 kr+6 %
Gofab Fastighetsbyrå

Bräckevägen 419
Bräcke, Tjörns kommun
120+32 m²
5 rum
Slutpris 2 600 000 kr-13 %
Gofab Fastighetsbyrå

Porsdalen 1
Porsdalen, Tjörns kommun
90+5 m²
4 rum
Slutpris 3 050 000 kr-5 %
Gofab Fastighetsbyrå

Hasselgatan 6
Söbacken, Stenungsunds kommun
120+120 m²
5 rum
Slutpris 4 975 000 kr+11 %
Gofab Fastighetsbyrå
Visar 1 - 25 av 35