Hoppa till huvudinnehåll
Fastighetsmäklarna

Fastighetsmäklarna

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Munkkärrsvägen 15, Eriksvik - Saltsjö-Boo, Nacka kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Munkkärrsvägen 15

Villa
Eriksvik - Saltsjö-Boo, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna

200 m²

7 rum

1 408 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 11 500 000 kr-4 %
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Götgatan 128, Sofia/Katarina, Stockholms kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Götgatan 128

Lägenhet
Sofia/Katarina, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

79 m²

3 rum

3 908 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 600 000 kr+17 %

96 203 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Snickerigatan 11, Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Snickerigatan 11

Lägenhet
Telefonplan, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

70 m²

3 rum

4 894 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr-4 %

64 286 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Götgatan 98 / 102, Sofia/Katarina, Stockholms kommun
  • Såld 7 dec. 2025

Götgatan 98 / 102

Lägenhet
Sofia/Katarina, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

60 m²

2 rum

3 017 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 250 000 kr+5 %

87 500 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Finnbergsvägen 66, Finnberget - Nacka, Nacka kommun
  • Såld 22 nov. 2025

Finnbergsvägen 66

Lägenhet
Finnberget - Nacka, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna

90 m²

3 rum

6 038 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr-2 %

56 667 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Åsögatan 161, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 22 nov. 2025

Åsögatan 161

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

69 m²

2,5 rum

2 459 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 000 000 kr+14 %

115 942 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Kolarslingan 3, Vega, Haninge kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Kolarslingan 3

Villa
Vega, Haninge kommun
Fastighetsmäklarna

245 m²

6 rum

1 413 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 10 200 000 kr-7 %
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 nov. 2025

Storholmsvägen 86

Lägenhet
Östra Orminge, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna

64,5 m²

3 rum

4 481 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

50 388 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Pipersgatan 16, 3tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 16 nov. 2025

Pipersgatan 16, 3tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

43,5 m²

2 rum

5 206 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr+5 %

105 747 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 nov. 2025

Sleipnervägen 55

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsmäklarna

104 m²

5 rum

9 098 kr/mån

Slutpris 2 070 000 kr-6 %

19 904 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Stupvägen 69, Sollentuna - Helenelund, Sollentuna kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Stupvägen 69

Lägenhet
Sollentuna - Helenelund, Sollentuna kommun
Fastighetsmäklarna

73,1 m²

3 rum

4 948 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 235 000 kr+18 %

30 575 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Vasavägen 1, Saltsjöbaden, Nacka kommun
  • Såld 11 nov. 2025

Vasavägen 1

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna

40 m²

1 rum

3 405 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-17 %

35 000 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025

Vega allé 19

Radhus
Vega, Haninge kommun
Fastighetsmäklarna

100+3,2 m²

4 rum

4 530 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

44 000 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Amaryllisvägen 6, Tyresö - Lindalen, Tyresö kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Amaryllisvägen 6

Villa
Tyresö - Lindalen, Tyresö kommun
Fastighetsmäklarna

90+90 m²

5 rum

776 m²

Slutpris 4 300 000 kr-3 %
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Fyrskeppsvägen 15

Lägenhet
Kärrtorp, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

71 m²

3 rum

6 414 kr/mån

Slutpris 3 490 000 kr±0 %

49 155 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Beckomberga Ängsväg 41

Lägenhet
Beckomberga, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

58 m²

2 rum

4 145 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

51 724 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Jakobslundsvägen 7, Segeltorp, Huddinge kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Jakobslundsvägen 7

Villa
Segeltorp, Huddinge kommun
Fastighetsmäklarna

150 m²

6 rum

593,1 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 910 000 kr-1 %
Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025

Sockenvägen 611

Lägenhet
Bagarmossen, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

67 m²

2 rum

5 416 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

46 269 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025

Krukmakargatan 24

Lägenhet
Södermalm - Mariatorget, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

53 m²

2 rum

3 389 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 450 000 kr+14 %

102 830 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Ältagårdsvägen 24B, Älta, Nacka kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Ältagårdsvägen 24B

Lägenhet
Älta, Nacka kommun
Fastighetsmäklarna

35 m²

1,5 rum

3 499 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr+3 %

55 714 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Falkholmsgränd 21

Lägenhet
Skärholmen, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

107,5 m²

4 rum

7 928 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

19 535 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Garvis Carlssons gata 6, Solna - Råsunda, Solna kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Garvis Carlssons gata 6

Lägenhet
Solna - Råsunda, Solna kommun
Fastighetsmäklarna

81 m²

4 rum

  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 6 100 000 kr-2 %

75 309 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Evenemangsgatan 6, Solna/Arenastaden, Solna kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Evenemangsgatan 6

Lägenhet
Solna/Arenastaden, Solna kommun
Fastighetsmäklarna

69 m²

2 rum

4 099 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 670 000 kr+5 %

53 188 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Swedenborgsgatan 28, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Swedenborgsgatan 28

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Fastighetsmäklarna

66 m²

2 rum

3 487 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr+13 %

80 303 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna
Margreteborgsvägen 19, 2tr, Sollentuna, Sollentuna kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Margreteborgsvägen 19, 2tr

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
Fastighetsmäklarna

73 m²

3 rum

4 148 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 510 000 kr+3 %

48 082 kr/m²

Fastighetsmäklarna
Fastighetsmäklarna

Visar 51 - 75 av 124