Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Sara Stener

Sara Stener

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

TESSINGATAN 5B

Lägenhet
City, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås

45,1 m²

2 rum

2 890 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

35 477 kr/m²

Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

SÖDRA RINGVÄGEN 2D

Lägenhet
City, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås

76 m²

3 rum

5 155 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-7 %

34 211 kr/m²

Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

BARKARÖ BYGATA 307

Radhus
Barkarö, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås

131+15 m²

4 rum

499 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 625 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås

Visar 26 - 28 av 28