Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Gentiana Murseli

Gentiana Murseli

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på FRÖDINGS VÄG 7 Hemdal, Västerås kommun - bild 1
3 rum lägenhet på FRÖDINGS VÄG 7 Hemdal, Västerås kommun - bild 2
3 rum lägenhet på FRÖDINGS VÄG 7 Hemdal, Västerås kommun - bild 3
3 rum lägenhet på FRÖDINGS VÄG 7 Hemdal, Västerås kommun - bild 4
3 rum lägenhet på FRÖDINGS VÄG 7 Hemdal, Västerås kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

FRÖDINGS VÄG 7

Lägenhet
Hemdal, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
2 395 000 kr
96 m²
3 rum
vån 3/5
5 835 kr/mån
24 948 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
2,5 rum lägenhet på LÖVHAGSGATAN 83 Råby, Västerås kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på LÖVHAGSGATAN 83 Råby, Västerås kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på LÖVHAGSGATAN 83 Råby, Västerås kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på LÖVHAGSGATAN 83 Råby, Västerås kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på LÖVHAGSGATAN 83 Råby, Västerås kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:30

LÖVHAGSGATAN 83

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
595 000 kr
63 m²
2,5 rum
vån 2/3
3 915 kr/mån
9 444 kr/m²

Välplanerad och trivsam 2,5:a om 63 kvm belägen på våning 2 av 3 i ett lugnt och familjärt område. Här erbjuds en genomgående ljus bostad med nygjorda ytskikt och genomgående gott skick. Bostaden har en smart och flexibel planlösning där varje kvadratmeter nyttjas väl. Det rymliga vardagsrummet bjuder på ett härligt ljusinsläpp och en öppen känsla med utsikt mot den öppna och grönskande…

Premium
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
1 rum lägenhet på SKULTUNAVÄGEN 18B City, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på SKULTUNAVÄGEN 18B City, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på SKULTUNAVÄGEN 18B City, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på SKULTUNAVÄGEN 18B City, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på SKULTUNAVÄGEN 18B City, Västerås kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

SKULTUNAVÄGEN 18B

Lägenhet
City, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
795 000 kr
35,2 m²
1 rum
vån 2/3
2 482 kr/mån
22 585 kr/m²

Välkommen till ett hem som har allt du behöver – på en kvadratsmart yta. Här bor du med perfekt läge i populära Blåsbo, bara en kort promenad till Mälardalens universitet och fem minuter till city. Närheten till både stadens puls och de vackra promenadstråken längs Svartån gör detta till ett boende som kombinerar det bästa av två världar. Här möts du av en välplanerad enrummare där varje del av…

Premium
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
1 rum lägenhet på NORRA SKJUTBANEGATAN 16B Haga, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på NORRA SKJUTBANEGATAN 16B Haga, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på NORRA SKJUTBANEGATAN 16B Haga, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på NORRA SKJUTBANEGATAN 16B Haga, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på NORRA SKJUTBANEGATAN 16B Haga, Västerås kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

NORRA SKJUTBANEGATAN 16B

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
445 000 kr
20,1 m²
1 rum
vån 2/4
1 911 kr/mån
22 139 kr/m²

Välkommen till denna charmiga 1:a på 20 kvm, belägen en trappa upp i hjärtat av Haga i Västerås. Här får du ett perfekt första boende eller en idealisk övernattningslägenhet till en låg månadsavgift. Lägenheten har en rymlig balkong som fungerar som ett extra rum under sommarhalvåret. Med närhet till både natur och stadens puls erbjuder denna bostad det bästa av två världar. Missa inte chansen…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås
Bäckby, Västerås kommun

PLÅTVERKSGATAN 109

Radhus
Bäckby, Västerås kommun
Fastighetsbyrån Västerås
1 995 000 kr
85 m²
3 rum
152 m² tomt
Fastighetsbyrån Västerås
Fastighetsbyrån Västerås

Visar alla 5