Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Caroline Duimovich

Caroline Duimovich

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Astrakanvägen 14, Torshäll, Värmdö kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Astrakanvägen 14

Villa
Torshäll, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

191+20 m²

7 rum

880 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 625 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Wilhelm Kåges Gata 1, Gustavsberg Porslinskvarteren, Värmdö kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Wilhelm Kåges Gata 1

Lägenhet
Gustavsberg Porslinskvarteren, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

50 m²

2 rum

4 007 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 375 000 kr-1 %

47 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Torsby Solängsväg 14H, Torsby, Värmdö kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Torsby Solängsväg 14H

Radhus
Torsby, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

133 m²

5 rum

6 959 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 250 000 kr-4 %

46 992 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Örnklovägen 7B

Radhus
Kolvik, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

148 m²

6 rum

8 553 kr/mån

Slutpris 5 790 000 kr±0 %

39 122 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Vitmossevägen 90

Radhus
Gustavsberg Holmviksskogen, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

88 m²

4 rum

5 261 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 325 000 kr+4 %

49 148 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Dalhuggevägen 6, Ingarö Brunn, Värmdö kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Dalhuggevägen 6

Villa
Ingarö Brunn, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

192+10 m²

6 rum

1 211 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 800 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Södra Kopparmoravägen 42

Villa
Södra Kopparmora, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

74 m²

3 rum

2 243 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr+14 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Prel. adress Torsby Älgstig 13B, Torsby, Värmdö kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Prel. adress Torsby Älgstig 13B

Tomt
Torsby, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

2 006 m²

Slutpris 2 250 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Tomtestigen 22

Radhus
Mörtnäs, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

105 m²

4 rum

6 278 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 195 000 kr±0 %

59 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Stenkullen 1A, Gustavsberg Kvarnberget, Värmdö kommun
  • Såld 5 jul. 2025

Stenkullen 1A

Lägenhet
Gustavsberg Kvarnberget, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

51+17 m²

2 rum

3 803 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

56 863 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Skogsbergsvägen 6, Södernäs, Värmdö kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Skogsbergsvägen 6

Villa
Södernäs, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

102 m²

3 rum

2 589 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 300 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maja Snis Gata 1, Gustavsberg Porslinskvarteren, Värmdö kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Maja Snis Gata 1

Lägenhet
Gustavsberg Porslinskvarteren, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

46 m²

2 rum

3 358 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 320 000 kr-1 %

50 435 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Torsbyslingan 13, Torsby, Värmdö kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Torsbyslingan 13

Radhus
Torsby, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

99,3 m²

4 rum

5 512 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 195 000 kr±0 %

42 246 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 maj. 2025

Hackspettsvägen 4

Radhus
Gustavsberg Ösbydalen, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

120 m²

4 rum

177 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 350 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Hästhagsstråket 14, Saltarö, Värmdö kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Hästhagsstråket 14

Fritidshus
Saltarö, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

60 m²

4 rum

3 860 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Torsbyslingan 34, Torsby, Värmdö kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Torsbyslingan 34

Radhus
Torsby, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

141 m²

7 rum

7 859 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 950 000 kr-1 %

35 106 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Starrmossevägen 7

Villa
Hagaberg, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

154 m²

6 rum

758 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 250 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö
Plåtslagarvägen 12, Mörtnäs, Värmdö kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Plåtslagarvägen 12

Radhus
Mörtnäs, Värmdö kommun
Fastighetsbyrån Värmdö

91 m²

4 rum

4 524 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 025 000 kr-7 %

55 220 kr/m²

Fastighetsbyrån Värmdö
Fastighetsbyrån Värmdö

Visar 26 - 43 av 43