Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Tobias Eriksson

Tobias Eriksson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Centralvägen 2

Lägenhet
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

56 m²

2 rum

Slutpris 1 995 000 kr

35 625 kr/m²

Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Granitvägen 10

Villa
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

112 m²

4 rum

Slutpris 4 000 000 kr
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Hagavägen 75

Radhus
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

115 m²

5 rum

Slutpris 4 750 000 kr
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026

Tulpanvägen 8

Villa
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

130 m²

6 rum

Slutpris 4 300 000 kr
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Artillerivägen 16

Villa
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

99 m²

4 rum

Slutpris 7 700 000 kr
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 dec. 2025

Björkhagsvägen 71D

Lägenhet
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

36 m²

2 rum

3 575 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

38 889 kr/m²

Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Bäverstigen 10, Gröndal, Vallentuna kommun
  • Såld 23 nov. 2025

Bäverstigen 10

Villa
Gröndal, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

117+112 m²

6 rum

2 537 m²

Slutpris 6 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Smedbystigen 1, Säby-Uthamra, Vallentuna kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Smedbystigen 1

Villa
Säby-Uthamra, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

192 m²

4 536 m²

Slutpris 7 700 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Syrenelundsvägen 1, Vallentuna, Vallentuna kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Syrenelundsvägen 1

Villa
Vallentuna, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

194+31 m²

2 798 m²

Slutpris 7 400 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Skärenvägen 3

Fritidshus
Älgeby/brottby, Vallentuna kommun
Fastighetsbyrån Vallentuna

80 m²

4 rum

1 898 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Vallentuna
Fastighetsbyrån Vallentuna

Visar alla 10