Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Karin Heldesjö

Karin Heldesjö

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Karlsrogatan 86A Sommarro, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Karlsrogatan 86A Sommarro, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Karlsrogatan 86A Sommarro, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Karlsrogatan 86A Sommarro, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Karlsrogatan 86A Sommarro, Uppsala kommun - bild 5
Budgivning pågår

Karlsrogatan 86A

Lägenhet
Sommarro, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
1 195 000 kr
19 m²
1 rum
vån 1
1 161 kr/mån
62 895 kr/m²

Kvadratsmart – Låg avgift – Populära och lummiga Sommarro - Naturnära - Citynära - Två tillhörande förråd Varmt välkomna till denna kvadratsmarta och charmiga 1:a med låg månadsavgift! Här erbjuds ett rymligt och ljust allrum i öppen planlösning mot ett stilrent och välutrustat kök – ett kompakt men komplett kök med allt du behöver, inklusive spisplatta, ugn med mikrofunktion samt kyl och frys.…

Premium
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala
1 rum lägenhet på Kungsängsgatan 36F Centrum, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kungsängsgatan 36F Centrum, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kungsängsgatan 36F Centrum, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kungsängsgatan 36F Centrum, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kungsängsgatan 36F Centrum, Uppsala kommun - bild 5

Kungsängsgatan 36F

Lägenhet
Centrum, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
1 850 000 kr
33 m²
1 rum
vån 2/3
2 697 kr/mån
56 061 kr/m²

Mitt i city - Lugnt läge - Hiss finns - Kvadratsmart & välplanerad - Fint kök - Helkaklat badrum med tvättmaskin - Pendlarläge - Perfekt som första lägenhet, för studenten eller som övernattningslägenhet Välkommen till denna stilrena och välplanerade etta med oslagbart cityläge på attraktiva Kungsängsgatan 36F. Här bor du mitt i hjärtat av Uppsala med stadens hela utbud precis utanför porten…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala
4 rum lägenhet på Körvelgatan 3A Årsta, Uppsala kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Körvelgatan 3A Årsta, Uppsala kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Körvelgatan 3A Årsta, Uppsala kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Körvelgatan 3A Årsta, Uppsala kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Körvelgatan 3A Årsta, Uppsala kommun - bild 5

Körvelgatan 3A

Lägenhet
Årsta, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
2 495 000 kr
92 m²
4 rum
vån 2/2
7 756 kr/mån
27 120 kr/m²

Naturnära - Två st stilrent renoverade badrum - Balkong i sydostläge - Genomgående fina ytskikt - Tillhörande förråd - Närhet till Gränby köpcentrum, Boländerna & E4:an - Välkommen till denna mycket trivsamma och väldisponerade fyrarummare om 92 kvm med ljusa ytor, smart planlösning och två helkaklade badrum – båda smakfullt renoverade. Här bor du med gott om plats för hela familjen där det…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala
2,5 rum lägenhet på Råbyvägen 82 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Råbyvägen 82 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Råbyvägen 82 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Råbyvägen 82 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Råbyvägen 82 Kapellgärdet, Uppsala kommun - bild 5

Råbyvägen 82

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
2 095 000 kr
65 m²
2,5 rum
vån 1
4 947 kr/mån
32 231 kr/m²

Välplanerad - Modernt boende - Stora sociala ytor - Inglasad uteplats - Bra förvaringsmöjligheter - Lediga garageplatser i brf (uppdaterad 27/10) - Centralt läge Varmt välkommen till denna smakfullt utformade tvåa om generösa 65 kvm. Här erbjuds ett modernt boende med ett fint ljusinsläpp, tilltagna ytor och flera attraktiva bekvämligheter – som lediga garageplatser (senast uppdaterad 27/10)…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala
1 rum lägenhet på Råbyvägen 55F Gränby, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Råbyvägen 55F Gränby, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Råbyvägen 55F Gränby, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Råbyvägen 55F Gränby, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Råbyvägen 55F Gränby, Uppsala kommun - bild 5

Råbyvägen 55F

Lägenhet
Gränby, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
1 195 000 kr
29 m²
1 rum
vån 5/7
2 956 kr/mån
41 207 kr/m²

Högt upp i huset – Hiss från markplan – Fantastiskt ljusinsläpp – Välplanerad 1:a - Tillhörande förråd - Gemensam tvättstuga i förening - Gemensamt elavtal - Nu har du chansen att förvärva denna fina etta högt upp i huset! Här bor du bekvämt med hiss, genomtänkt planlösning och ett fantastiskt ljusflöde från de stora fönstren som skapar en härlig känsla av rymd. Lägenheten är perfekt för dig…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala
3 rum lägenhet på Blekingevägen 5 Sävja, Uppsala kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Blekingevägen 5 Sävja, Uppsala kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Blekingevägen 5 Sävja, Uppsala kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Blekingevägen 5 Sävja, Uppsala kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Blekingevägen 5 Sävja, Uppsala kommun - bild 5
Budgivning pågår

Blekingevägen 5

Lägenhet
Sävja, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
1 595 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/5
5 411 kr/mån
20 987 kr/m²

- Stilren och välplanerad - Hiss från markplan - Balkong i söderläge - Fint kök - Klädkammare - Naturnära Välkommen till denna stilrena och välplanerade trerummare om 76 kvm med hiss från markplan. Här erbjuds en genomtänkt planlösning med fin balans mellan sociala och privata ytor samt ett trevligt ljusinsläpp. Vardagsrummet är rymligt och lättmöblerat med plats för både soffgrupp och matbord.…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala
2 rum lägenhet på Råbyvägen 57E Gränby, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Råbyvägen 57E Gränby, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Råbyvägen 57E Gränby, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Råbyvägen 57E Gränby, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Råbyvägen 57E Gränby, Uppsala kommun - bild 5

Råbyvägen 57E

Lägenhet
Gränby, Uppsala kommun
Fastighetsbyrån Uppsala
1 750 000 kr
58 m²
2 rum
vån 7/7
5 552 kr/mån
30 172 kr/m²

**ACCEPTERAT PRIS 1 750 000kr. Kontakta ansvarig mäklare för visning. ** Genomgångslägenhet – Högst upp – Balkong med utsikt – Möjlig trea – Hiss - Ljus & välplanerad Nu har du chansen att förvärva denna fantastiska bostad högst upp i huset! Lägenheten bjuder på ett generöst ljusinsläpp, smart planlösning och en stor balkong med utsikt över stadens takåsar. Dessutom finns möjlighet att skapa…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Uppsala
Fastighetsbyrån Uppsala

Visar alla 7