- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Upplands Väsby
- Karin Sökare
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Jag är oerhört tacksam för alla mina härliga kunder som rekommenderar mig, vilket har resulterat i flera fina utmärkelser genom åren. Det är ni som gör mitt jobb så roligt efter över 20 år i yrket och ett betyg på att jag gör något rätt😊.
Ser även stora fördelar med att bo och verka i samma kommun där jag även är starkt engagerad i både föreningslivet och Väsby Promotion. Väsby är en expansiv kommun med en stor variation på boenden – allt från slott till ”koja”- insprängt i fin grönskande natur
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Slånbärsvägen 23, 4 tr
Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
84 m²
3 rum
- Hiss
Slutpris 2 250 000 kr-6 %
26 786 kr/m²
Fastighetsbyrån Upplands Väsby

Verdandivägen 6
Odenslunda, Upplands Väsby kommun
148+17 m²
7 rum
- Uteplats
Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Upplands Väsby

Jaktvägen 63
Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
97 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 2 900 000 kr-3 %
29 897 kr/m²
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Visar 26 - 28 av 28